Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem 15 évesen öregnek...

Miért érzem 15 évesen öregnek magam?!

Figyelt kérdés

Tök hülyeség, de nem tudom megmagyarázni, miért érzek így...

Talán azért, mert még nem volt barátom, és szinte az összes barátnőmnek igen? Gondoljátok, hogy amiatt van ez, mert nem akartam, hogy nekem legyen a legkésőbb párkapcsolatom?

Bulizni se nagyon engednek még a szüleim, mert fiatalnak tartanak hozzá... és őszintén szólva én is magamat. De valamiért rossz érzés fog el ha látok egy 13-14 éves lányt, és úgy érzem öreg vagyok hozzájuk képest... :|| TISZTA HÜLYE VAGYOK.. Nem értem magamat.


2011. szept. 24. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

15 évesen nem vagy öreg..és őszintén szólva nem értem, hogy miért érzed magad annak..hisz most vagy tini ez a legjobb korszak

HASZNÁLD KI!:D

2011. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem vagy öreg: nem ment még el melletted az élet, nem halasztottál el semmit azzal, hogy nem volt barátod. van egy idézet, amivel egyetértek "néha nem meg kapni amire vágyunk, ajándék". lehet hogy nincsenek futó kapcsolataid, és nem vagy boldog pár hónapig, de nem is ér annyi csalódás. mindennek van előnye és hátránya. és igazad van, ebben a korban az emberek nem alkalmasak párkapcsolatra, vagy legalább is nem olyanra, amilyenre vágynak. sokszor még "felnőtt" emberek is követnek el hibákat.

a bulizás pedig egy olyan dolog, amire nem mindenki vágyik, ne erőltesd, ha nem vagy rá kíváncsi. hidd el, a bulizás is, amilyen jónak tűnik, olyan veszélyes lehet.

2011. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!