Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember az, aki ilyet ír?

Milyen ember az, aki ilyet ír?

Figyelt kérdés
"Teljesen értelmetlen, felesleges dolog tagadni a jelenlegi helyzet súlyosságát. Igen, valóban azért csinálom, hogy vegye észre, hogy lásson végre. Teljesen! De, a keserű igazság az, hogy nem érdekel senkit. Sem az anyámat, sem Őt, sem mást. Minden tiszta, a legtisztább pont immáron elérkezett. Ordítanék, hogy változzatok, nyeljetek, repüljetek. De ehelyett nekem állandóan be kell nyelnem a sorsot. Én is olyan vagyok mint Ő, a néma, láthatatlan individuum, aki olyan mélységben látja a dolgokat, hogy kisorvad tőle a szeme. Az áldástalanság, a rohadt semmiség, amit nem tudok megmagyarázni. Annyira remény nélküli lettem, kiszívták a szívemből. Annyira élni, tenni akartam volna még, bízni a jövőt. De folyton azzal, szembesülök, hogy nem, nem és NEM. Nem a célt, reménysugarat kerestem, hanem az értelmet. Aminek már régen át kellett volna suhannia rajtam. Igyekszem megnyugodni, függetleníteni magam. Levegőt veszek. Mindig megzuhanok. Zuhanok, nem kapva semmit, megkeseredetten. Szegény önnönmagam, vissza kellene adnom neki, az életét. Próbállak, Istenem még nem elveszteni. Szeretni. A végén, majd ne tudjam, hogy hiába volt??

2012. okt. 9. 16:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, ami esetleg ilyen kis szösszenetnek minősül.
2012. okt. 14. 14:27
 12/13 anonim ***** válasza:
akkor csak egy kérdés: 420-as típus vagy?
2012. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akarmilyen ember lehet. Ez egy iras, es nem fugg feltetlenul az iro szemelyetol.
2012. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!