Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges olyan, hogy meghalt...

Lehetséges olyan, hogy meghaltak az érzelmeim?

Figyelt kérdés

Dobott a nőm, fél órával utána a buszon elájultam. 2 hete vettem észre, mintha más lenne minden, nem szeretek különösebben senkit, nem érdekelnek mások. Felállítottam magamban egy fontossági sorrendet. Tudom ki mennyit számít nekem. A héten halt meg a nagymamám, akit "szerettem", de nem éreztem semmit. Megtudjátok mondani a jelenség nevét, és számíthatok-e változásra?

15f


2012. okt. 9. 17:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és az is pl, hogy tudom mikor kéne dühösnek lennem, de valamiért mégsem érdekel, csak tudom hogy mit kell tennem
2012. okt. 9. 17:15
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lehetséges csak depis vagy szerintem..
2012. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kis idő és helyrejössz. Majd újra fontosak lesznek a dolgok az életedben.
2012. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ettöl pszihopatának lehet lenni am

velem is vmi ilyesmi volt és azota kicsit más vagyok....(kicsit...) ez természetes hosszu évek alatt mulni fog am ez de már majdnem 2.5 éve élek boldog párkapcsolatban és még mindig ilyen vagyok nem is olyna kicsit mint amiket leirtál szoval ne számits iszonyu gyorsaságra( fél év)

2012. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez egy természetes reakció a fájdalomra, egyfajta gyász a barátnőd elvesztése miatt. Életösztönnek hívják. Ha elég idő telik el, akkor újra visszajönnek az érzelmeid. Hagyd, hogy szép lassan visszatérjen beléd az élet, törődj azokkal akiket szeretsz és hidd el, hogy jön másik lány majd az életedbe. Ez csak egy átmeneti állapot.

Az is természetes, hogy a nagymamád elvesztése miatt sem érzel semmit, annak ellenére, hogy nagyon szeretted, mert az agyad gátolja, hogy bármilyen tragédia most beszivárogjon hozzád.

Kitartást neked, és fel a fejjel!

2012. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2012. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Amit leírsz, az baj. Nem lehet úgy átlépni rajta, hogy majd elmúlik. Egy szívbillentyű rendellenesség sem múlik csak úgy el...

Keress egy pszichológust, és járj hozzá rendszeresen. Beszélj át vele mindent, ami történik benned, veled. Segíteni fog.


Minden jót!

2012. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!