Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghaltak az érzelmeim, sírni...

Meghaltak az érzelmeim, sírni már rég tudok. Nagyon sok szaron mentem keresztül, szociális fóbiám lett, igegesítenek az emberek, ha nem muszáj, nem beszélek velük. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egymás után haltak meg a családtagjaim és alig éreztem valamit és a barátommal is szakítottam, mert már nem tudtam szeretni. Szinte teljesen egyedül vagyok egy cicával. Ugyanakkor ha meglátok egy édes kismacskát akár a neten, rögtön kibugyan a a könny a szememből. Hogy lehet ez? Ez valami beteség?
2011. júl. 9. 08:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint "sírni már rég nem tudok".
2011. júl. 9. 08:24
 2/3 anonim ***** válasza:
nem betegség ez,hanem inkább olyan keménység féle,de nyugi ,nem vagy egyedül ezzel,nagyon sok hasonló ember van még
2011. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Biasa ***** válasza:
Üresség érzése, gyász fel nem dolgozása, sírékonyság...Hát ez úgy hangzik, mintha letargiás lennél, de ha huzamosabb ideje tart, akkor jó esélyed van arra, hogy depressziós lettél:(
2011. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!