Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom ki mutatni kellőképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ki mutatni kellőképpen az érzelmeim, miért?

Figyelt kérdés
Én, ha szeretek valakit, akkor nem mutatom ki nagyon sok nyálas cuccal, hiba ez? velem van a gond?Falat építek magam köré, hogy ki zárjam a rosszat, de néha a jó is kint marad ... félek a sok csalódástól, erősnek lát a környezetem, de legbelül néha Én is el gyengülök ... ezeket még a képzeletetek ki tudja egészíteni( ne rosszra gondolni) mit tehetnék?
2012. ápr. 9. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ne filozofálj ennyit, hanem ha jön valaki, akkor ne félj elmondani mit érzel iránta


ajánlom figyelmedbe ezt a reklámot: http://www.youtube.com/watch?v=lsmaIzEllaE

2012. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mus musculus ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, elvileg az átlagosnál alacsonyabb EQ (érzelmi intelligencia) teszi, pszichomókus segítségével fejleszhető dolog.
2012. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ismerek egy ilyen pasit, kb. szenvedés vele az élet mert tudom hogy tetszem neki, de azt várja folyton hogy én lépjek...ez egy darabig izgalmas, utána már kicsinál idegileg...ne csináld ki a nőket...ha nő vagy akkor meg a pasikat
2012. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!