Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon 'elvesztem' az elmúlt...

Nagyon 'elvesztem' az elmúlt hetekben. Miért?

Figyelt kérdés

4-6 hete azt veszem észre magamon, hogy kezdek 'leereszteni'. Nyáron nagyon szerettem eljárkálni drogériákba, ésszerű keretek között vásárolgatni. Mára már nem nagyon hoz lázba, most is benézek, de csak annyira, ha kell valami, és kb 10 perc alatt letudom az egészet.


Múlt nyáron bekerültem a megyei rádióba ismerősök által, sokat ténykedtem ott, még ezen a nyáron is, de már ez sem hoz annyira lázba. Egy kisebb rádióba is 'betett' egy rádiós ismerősöm, hogy legyen 'gyakorlati' papírom. Tegnap 'felmondtam', de majd nyáron folytathatom. Élvezem csinálni, örömömet lelem benne, de már ez sem villanyoz fel annyira, mint akkor. Pedig ezzel az iránnyal fogok tovább tanulni. Tudom, hogy szeretni fogom a fősulit, a munkámat, ha minden jól meg, és még sorolhatnám, de... Nem tudom körülírni, amit érzek, nem azt mondom, hogy már nem érdekel, és megutáltam, hanem valami más.


Ha ránézek azokra az osztálytársaimra, akikkel 3 éven keresztül barátok voltam, valahogy elkap az az érzés, hogy 'mekkora egy barom voltam, hogy velük barátkoztam', ugyan ez fog el, amikor megtalálom a gépeken a szülinapi fotókat.


Ugyan ez a sulival. Tudom, hogy már nagyon a hátsómban van a továbbtanulás, érettségi, pontok, vegyenek fel a fősulira, stb. De már úgy vagyok vele, ha nem vesznek fel a fősuliba, megyek a TESCO-ba dolgozni.


Viszont nagyon-nagyon szeretnék végre már a saját lábamra állni (egy éve ez az, amin nem változott a hozzáállásom). Külön költözni egy kutyussal minigarzonba a szüleimtől, magamnak fizetni a számlákat, magamnak vásároljak be, dolgozzak, magamért feleljek.


Mi van velem?


18l



2012. okt. 9. 19:02
 1/3 anonim válasza:

Most ilyen időszakod van, de viszont ne hagyd hogy ez így maradjon!!

Koncentrálj most a fősulira és a tanulásra, ha tudsz dolgozz valamit, spórolj a saját lakásra és minden jól fog alakulni :)

2012. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ezt 18 évesen, ugyanezt szerettem volna amit te. Elmentem fősulira, ott hagytam, elmentem dolgozni és azóta is itthon lakom. Amit nem bánok, mert így sokkal több esélyem van kiépíteni- megalapozni azt a hasonló színvonalú életet amit akkor akarok majd, ha elköltözöm. Hidd el, a szabadság jó dolog, de nagy ára van.
2012. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már régóta csak tervezgeted, de már hiányzik hogy történjen is valami. A fősuliig csak kihúzod valahogy, addig is találj ki dolgokat amire rá tudsz pörögni. Mondjuk először is a tanulásra, különben nem hogy pénztáros de árufeltöltő se lesz belőled, lúzer leszel.
2012. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!