Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tettem ezt? Szörnyű...

Miért tettem ezt? Szörnyű ember vagyok.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a történet alapján egy kis hülye éretlen k*rvának fogtok gondolni.. hát én is ezt gondolom magamról.

14 leszek februárban és megismertem egy fiút kb fél éve. akkor nagyon tetszett és még most is tetszik. elkezdtünk találkozgatni kb 3 hete a hétvégéken és anyumnak pedig hazudtam, hogy hova megyek. nem éreztem semmi bűntudatot máig. ugyanis szombaton találkoztam a fiuval és leszoptam (mert megbeszéltük..) nem gondoltam, hogy kiderül (csak mi ketten tudtuk) de ma véletlen úgy hagytam a facebookot hogy amikor anyukám odaült meglátta és kifagatott.. soha nem fog tudni már bízni bennem? nagyon sírt és kiakadt (persze ez érthető..) nagyon rossz.. ha nem látja meg akkor folytattam volna sajnos.. most elég rossz, már nem szeret pedig az anyukám és én nagyon szeretem őt:/ nem tudom mit tegyek és hogy tegyem ezt az egész szarságot jóvá.. ha nem tudok semmit, azon gondolkoztam, hogy megölöm magam.

13/l



2012. szept. 24. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne öld meg magad. Szerencsére te is belátod, hogy milyen hülyeséget csináltál, ez már fél siker. Anyukád bizalmát viszont vissza kell szerezni, és az hosszú folyamat. Ennek ellenére ő még mindig szeret téged, hiszen a lánya vagy.

Próbálj meg beszélni vele, hiszen ezt már nem tudod meg nem történtté tenni.

2012. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 discovery01 válasza:
100%
Fúúú azért ez nagyon sz@r helyzet... Nem tudom miért teszitek már ezt 13 évesen???? Miért vagytok annyira buták,h eldobjátok a gyermeki valótokat és felnőttként kezdtek el viselkedni, ami még azért nektek 13-14 éveseknek messze lenne még.. Tudom én,hogy kíváncsi vagy a szexre ez érthető, de azt sosem fogom felfogni,h hogyan juthat eszedbe ilyen ennyire fiatalon!!! hogy ilyet tegyél. Megtetted, megbántad és tanultál ebből. Ezért ekkora butaságot ne gondolj,hogy emgölöd magad az senkinek se lenne jó, sőt anyukád egy életen át magára haragudna... Ebből is tanultál és remélem máskor elgondolkodol rajta,h ha megismersz egy srácot,h máris szexeljetek. De az se történjen veled,h innentől nem akarsz barátkozni senkivel sem nem akarsz magadnak pasit... DE NE 15 éves korod alatt pasizz szerintem, élj még egy kicsit legyél gyerek élvezd a gyerekorodat, mert ha idősebb leszel akkor sajnos vissza fogod sírni ezeket az időket. Javaslatom innentől fogva beszélj meg anyuddal mindent, de komolya, hogy ki tetszik neked és ha egyszer pda jutsz,h komolyan összefekszel valakivel akkor osztd meg vele is és fogadd meg a tanácsait. Rossz neki amit tettél, de majd elfogadja és megbocsát neked. ÉS SOSE AKARD ELDOBNI AZ ÉLETEDET!! Nem történhet olyan ami miatt ezt kellen cselekedni.. emberek vagyunk sajnos sokat hibázunk :) Remélem segítettem egy kicsit és bocs,h az elején én is lebasztalak :)
2012. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek:) utolsó: megérdemlem a lebaszást, ne sajnáld.. remélem is megbocsájt:/ és elég hülye dolog volt amit tettem..
2012. szept. 24. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
szerintem nem az a lényeg h hány éves vagy, meg azért nem kellett volna anyukádnak se a facedet bújnia mindenkinek kell magánszféra nem kell anyukádnak mindenről tudnia
2012. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyukád biztos nem utál, és hidd el, hogyha érezteted vele, hogy ezek után megbízhat benned, akkor meg is fog. Lehet évek múltán is fel fogja emlegetni ha összevesztek, de attól még szeret hidd el.
2012. szept. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

"és leszoptam (mert megbeszéltük..)"


Fél éve ismered.Ilyen könnyü téged rábeszélni a dolgokra? Mert akkor jöhetnél betonozni. Én is haragudnék anyád helyébe,hogy egy élő puruttya posztot nevelt.13 év alatt. A Mai fiatal társadalom borzasztó. Na mindegy. Mire szallagavatóba mész,talán már el is hiszi a szavaidat.


" fel fogja emlegetni ha összevesztek" Persze. Az anyának jobban fáj mint a kislánynak és majd az anya fölemlegeti. Csödöt vallott a nevelés terén,a lánya egy r.ibanc,és hazudik neki. Biztos emlegetni,fogja nem pedig el akarja felejteni.

2012. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Megölöd magad? Nem lennél ahoz olyan nagy kislány mint a szopáshoz... :) Beszéld meg anyukáddal a dolgot... szánalmasak vagyunk mi fiatalok ilyenkor jövök rá...

Áh... 14f

2012. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

egyáltalán nem gondoltam, hogy egy hülye éretlen kurvra vagy :D, de amikor kiírtad, hogy megölöm magam, akkor aztán teljesen megváltozott a véleményem, tényleg az vagy :)

Gratulálok!

2012. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!