Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen nem tudok lányokkal...

Egyszerűen nem tudok lányokkal beszélgetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az életem története elég szomorú. Sok szörnyű dolgot megéltem már emiatt lelkileg se vagyok túl jó állapotban. Életem java részét zenét hallgatva töltöttem, kizárva a világot és összes gondomat. Csak én és a muzsika egyedül a szobámban. Ráadásul egyszerűen hányok a mai társadalomtól, hogy mivé lesznek az emberek ezért nők terén egy kicsit "válogatós" vagyok, bár sokan inkább csak maradinak hívnak. Mivel ilyen életem volt ezért nem nagyon tudok miről beszélgetni a lányokkal, kivéve azokat a dolgokat amikhez értek valamicskét. Ide tartozik egy kis filozofálgatás, zene, számítógépek(jövőbeli melóm ezekhez köthető) és a magasabb szintű tudományok(kvantumfizika). Lássuk be, ez egy elég silány témakészlet és a nők nagy részét nem nagyon érdekli a kvantumfizika vagy a gépek.


Túl sok női ismerősöm sincs. Nem járkálok diszkókba, egyrészt mert amit ott adnak divatretek nem tetszik, másrészt mert nincs pénzem és amikor van akkor fontosabb dologra kell, harmadrészt az ottani emberek miatt. Koncertekre elmászkálnék csak hát pénz az is.


Most diákmunkákkal próbálom "képezni" magam. Egy idő után el-elbeszélgetek a társaimmal de szinte sose kezdeményezek mert nem tudom hogy kéne ráadásul elég lassan "fejlődök" mert 99%-ban csak azért tudok elbeszélgetni velük mert olyan témát érint amit fentebb már megemlítettem.


Ti mit tennétek?


2012. okt. 13. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd őket a vásárlásról, hobbijukról, szabadidejükről stb. Nem baj ha nem tudsz érdemben hozzászólni, a lényeg hogy a csaj beszéljen.
2012. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Wooo, te nagyon jó fej lehetsz. Én lány vagyok, de érdekel a részecskefizika, filozófiák, minden ilyesmi,zene meg kiváltképen. De én csak példának írtam magamat, mert hiszen van férjem, gyerekem, csak azt akarom hogy tudjad, igenis hogy vannak oylan nők, akiket nem üveggyöngyökkel kell meghódítani.

Az biztos, hogy nem a diszkóban találod őket, hanem mondjuk járjál jógára, vagy más keleti sportra, ott vannak az érdeklődő, komoly csajok. Vagy van budhista egyetem, meg efféle helyek, Salgótarján közelében, Tar községben (azt hiszem) van egy Budhista kolostor, meg KUnhegyesn valami ehhez hasonló, ott kellene keresgélned. Hát pénz, igen. Gyűjtsél rá. Szoktak meditációk is lenni, oda is sokan eljönnek.

Játszol is zenét? Vagy csak hallgatod? És ilyen meditatív zenéket? Nagyon is sokan vannak a lányok, akiket ezek a dolgok érdekelnek.

2012. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom jól hogy vannak ilyenek, ami azt illeti ismerek is egyet aki tökéletesen passzolna hozzám csak hát elérkeztünk két problémához. Te esetednél a nagy korkülönbség, az ismerősömnél pedig hogy más van valakije.


A pénz összegyűjtése se lenne túl egyszerű mert hát amit megkeresek annak nagy része nem marad nálam köszönhetően családomnak, de ez hosszú. Lényeg hogy elsődleges célom hogy innen elköltözzek és megszabaduljak ezektől a dolgoktól.


A zenét csak hallgatom, a metáltól kezdve az elektronikus műfajokig kb mindent. Ugyan nagyon szerettem volna megtanulni zongorázni, hegedülni, gitározni, de ez sose jött össze a pénz és egyéb dolgok miatt.


Majd ezeket a helyeket kipróbálom, köszi a tanácsokat!

2012. okt. 15. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!