Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ébredtek fel a rossz...

Hogy ébredtek fel a rossz álmokból?

Figyelt kérdés
Én pl ha tudom irányítani magam akkor öngyilkos próbálok lenni, ebben az esetben egyből felébredek de valamikor abszurd módon nem sikerül a művelet:D
2009. aug. 6. 20:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én régen rosszul álmodtam. Hát hirtelen felébredtem és csupa vizes volt az ágyon, mert izzadtam az álomból. :D
2009. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én sosem álmodtam még olyat ahol irányítani tudom magam :\

De újabban nem álmodok rosszat :). De emlékszem amikor kicsi voltam akkor mindig meg akartak enni a gonosz uborkák (tényleg ezt álmodtam és nem is 1X! XD) akkor arra gondoltam hogy kinyitom a szemem és akkor kinyitottam a szemem és felébredtem.

18/f

2009. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kinyitom a szemem MINNDIG
2009. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hm az uborkás vicces:D engem zöld meg piros manók dobtak be egy kék lángú kályhába kiskoromban:D a szemkinyitós nekem nem mindig megy mert alapvetően az álmodban is "nyitva" van. egyébként üldöznek sokszor álmomban.
2009. aug. 6. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt sokszor, hogy lezuhantam egy magas épületről és meghaltam, ilyenkor egyből felkelek :S Persze, ha meghalok álmomban minden esetben felkelek, kivéve, ha nagyon mélyen alszom.. Irányítani is tudom néha: Van egy dokumentumfilm, valami Alfrédes és amióta azt megnéztem, kb. 8 éves koromban: Pár havonta azt álmodom, hogy repülök :) és mellúszásban tudok.. ilyenkor baromi jó érzés repülni és "súlytalannak" lenni. :)
2009. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
fura mert álmomban én is mindig ugy repülök hogy melluszásban :D
2009. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

előtted szóló vagyok

ez r*hadt érdekes xDD véletlenül nem néztél régebben te is ilyen ismeretterjesztő-dokumentumfilmet, amiben egy madárféleség volt és Alfrédnek hívták? Ő repült mindig úgy :))

2009. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hmm jó látni hogy ti is tudtok repülni:D Az a kedvencem.. mivel sokszor üldöztek ezért sokat futottam álmomban és próbáltam elrugaszkodni a földről és az olyan volt mintha a holdon lennék kisebb a gravitáció aztán megy a repülés:D Nagyon jó érzés! viszont a zuhanás nekem kellemetlen mert olyan mintha nagyon gyorsan zuhannék a végtelenségbe. A másik kijutási mód egyébként ha szembenézünk a félelmünkkel de ez nekem ritkán sikerült:)
2009. aug. 7. 01:16
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja egyébként próbáljátok meg irányítani majd bármi lehetséges benne ha kell valami oda tudod képzelni:) gyakorlat kérdése nameg tudatosság
2009. aug. 7. 01:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is tudom irányítani magam közbe. Tehát a rossz álmaimba is, és így jóvá tudom őket tenni, és bármikor fel is tudok ébredni belőle.

Persze nem mindegyik álmomat tudom irányítani, csak azokat amikre reggel emlékszek. De gondolom attól még álmodok mást is.

2010. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!