Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mégis miért élek? Haszontalann...

Mégis miért élek? Haszontalannak tartom magam.

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok, eddig azt gondoltam, hogy tehetséges vagyok a rajzolásban, de nem. A szüleim mindent megadtak nekem de én úgy érzem csak fogyasztom a pénzüket de nekik nem adom vissza srmmivel, egyre többet gondolkozok hova menjek továbbtanulni de ebből csak a sírás jön mert nem vagyok kiemelkedő semmiben. El vagyok keseredve, a barátaim sohasem kérdezik meg hogy hogyvagyok és éncsak sodródok az életben..eredménytelenül és egyre bánatosabban....segítség!
2012. okt. 14. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
hát igen ez nehéz időszak de majd jobb lesz nem sokára.
2012. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Más gyerek összetenné a kezét ha ilyen szülei lennének


Fejezd be a felesleges siránkozást,szégyeld el magad és gondolkozz el ezen a dolgon,bárcsak ez lenne mindenkinek a legnagypbb problémája

2012. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb bajod, hogy minden lehetőséged megvan arra, hogy akármi lehess az életedben, és még nem sikerült kitalálnod, hogy mi akarsz lenni. Ezen rinyálsz. Szerinted nem szánalmas? Brühühü, mindenem megvan, mindent megkaphatok az életben, fiatal vagyok, tele lehetőségekkel és egy segítő háttérrel, barátokkal (még ha nem is tökéletesek), brühühü... tényleg, de szar is az élet! Nézz már magadba! Ez neked katasztrófa? Menj tovább egy sima gimibe és lesz 4 éved kitalálni, mit akarsz magaddal kezdeni. De a siránkozást a nagy büdös semmin ideje befejezni!
2012. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ezen mindenki átesik szerintem, ráadásul 14 éves vagy még annyi minden vár rád, mellesleg ne őrülj bele ennyire ebbe a mi legyek, hova menjek továbbtanulni stb. csak mert nem éri meg a könnycseppeket.....

valamit elkezdesz majd, ha nem tetszik abba hagyod és keresel mást változtatni mindig lehet csak akarat kérdése, és minden erről szól az újrakezdésről, útkeresésről.

bár ez elég közhelyesre sikeredett, de majd te is rájössz hogy ez így van.

2012. okt. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Megértem a problémád, mind a rajzolás, kiemelkedés, szülők terén. És igen, becsüld meg a szüleid, de ne használd ki. Próbáld meg felmérni, mi az, amihez a leginkább lenne kedved. Ha van kis tehetséged a rajzoláshoz, azt még fejlesztheted. Menj gimibe, tanulj keményen, és várj még négy évet. Azután elég lesz eldöntened, mi szeretnél lenni. Én is így tettem, az egyetemre felvettek, és most Au-pairként dolgozok külföldön, hogy egy kisebb terhet ilyen téren levegyek a szüleim válláról. Sok sikert! Ha gonolod, írj nekem!

18/L

2012. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szemjunel válasza:
:) 24 vagyok és még nem tudom mit akarok csinálni(mondjuk most külföldön vagyok) Találj magadnak elfoglaltságot. Nem volt könnyü kamaszkorom, még öngyilkos is akartam lenni :D :( de egy mindig állando volt az életemben. A SPORT!!!! Rengeteget köszönhetek a sportan a táncnak. Találj magadnak valamit... amitöl majd lesz önbizalmad és nem ilyen butaságokon jár majd az eszed. És elöbb utobb a szüleid is MÉGBÜSZKÉBBEK LESZNEK RÁD, mert biztosan most is azok.... szóval NE DEPIZZ, ez a legrosszabb .. AZ ÖNSAJNÁLAT!!
2012. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!