Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha utálom saját...

Mit tegyek, ha utálom saját magamat?

Figyelt kérdés
Legszívesebben felköpnék és aláállnék. Annyira gyűlölöm magam, hogy egy nap nagy részében ülök a tükör előtt és azt mondogatom magamnak, hogy lehetsz ilyen szerencsétlen, ilyen szánalmas. Nem értékelem azt, amit eddig tettem. Gyakorlatilag jövőképem semmi, ambícióm már rég nincs. A szerelemben rég nem hiszek. Még tudnám fokozni hosszan? Ilyen esetben mit kell tenni?
2012. okt. 15. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyél egy kis csokit, mert az finom.
2012. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hányszor hallottam ezt már... te biztos lány vagy.


Meggyőzni úgyse tudlak, úgyhogy ennyi.

2012. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tudományok témakör?
2012. okt. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
54%
2012. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy most meg fogsz lepődni, de nem voltam sosem lány és ma sem vagyok. Az öngyűlölet már 18 éves kora óta része az életemnek. Azt hittem egyszer találok magam mellé valami lányt, aki mellett mindent elfelejtek, de nem így lett.
2012. okt. 16. 00:24
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy ide normális válaszok fognak jönni, belátom tévedtem. miért hová kéne ezt írni? Ennek nagyon megfelelő rovat nincs.
2012. okt. 16. 00:25
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Miért jönnének itt normális válaszok? Aki a tudományok kategóriát olvassa, az olyan kérdésekre kíváncsi aminek köze van a tudományokhoz. Nem valami depis kisgyerek nyavajgására. Amúgy meg de, van ennek témakör. Egyéb kérdések > Önismeret.
2012. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Iktasd ki az érzelmeket mondjuk egy hétre, és gondold végig, hogy mit is akarsz valójában.
2012. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, írj magadról (akár privátban is): mit tanulsz vagy dolgozol? Miért utálod ennyire magad? Mit tettél eddig, amit nem tudsz értékelni? Stb. Segítő foglalkozásban dolgozom, ha szeretnéd, beszélgethetünk.
2012. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

"Mit tegyek, ha utálom saját magamat?"

tegyél fel buta kérdéseket a tudomány témakörben, és várj a pozitív megerősítésre....


"Még tudnám fokozni hosszan? "

Gyanítom igen, de kérlet ne tedd.


És ne feledd, mindenkire ugyan az a nap süt! :D

2012. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!