Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás hozzáértők! Valaki...

Fogyókúrás hozzáértők! Valaki segítsen, mert saját magamat készítem ki? Többbi lent

Figyelt kérdés
167cm és 52 kg vagyok, lány.. Szeretnék fogyni, habár így ez a súly ideálisnak hangzik látszani ez nem látszik rajtam, a karom és a combom vastag ami nagyon aránytalan. Szeretnék fogyni, és sportolni. 2-3 hétig szinte minden nap rendszeresen jártam futni, nem is ettem annyit de eredményt nem láttam. Segítséget kérek, hogy valaki adjon tanácsot mi tévő legyek, mert nem bírok tükörbe nézni.:(
2012. máj. 7. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A súlyod teljesen normális, ha nem éppen túl kevés. Keress fel egy pszichológust, mert testképzavarod van!
2012. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy érzed hogy aránytalanul vastag a karod az az izmok miatt lesz és nem az aránytalan zsírlerakódástól. Vagy tónustalanok és ernyedte vagyis "lógnak" vagy van egy kis hipertónus vagyis kötöttek, esetleg sokat edzettél rá.

Mindenképp mozgás a megoldás, a mozgás fajtáját befolyásolhatják a fentiek, ehhez szakemert kérj fel

de ha izmot alakítasz és tényleg ilyen vékonka vagy akkor biztos hogy fogyni ettől nem fogsz, de nem is kell, ha jól csinálod az izmaid megerősödnek (nem feltéltenül nagyobbak lesznek, csak fomrásabbak) és hízás lesz belőle, nem zsírra, egészséges izomra. Az izom nehezebb mint a zsír. Ha jól csinálod az önképed is javulni fog kellemesen kifáradsz és elágedettság tölt el. Ha tovább diétázol, akkor a test csont arányod lesz beteges elsorvadnak az izmaid és alakod sem lesz mert az alakot az egészséges izmok alakítják szép nőiesre. az anorexiás divat nem csak az önkép zavar miatt beteges, hanem némi pedofília is van azokban a férfiakban akik azokra a nőkre buknak akik mindenüket lefogyták.

Ha pedig erre vna időd hogy ezért sajnáltasd magad akkor nagyon jó dolgod lehet otthon...


barbiként soha nem fogsz kinézni, a címlaplányok sem léteznek, vegyél példát a szép brazil nőkről, ők is husik és a megtestesült nőiesség és egészség, legalábbis akiket a tvben mutatnak :-D. Persze ha pl skandináv típus vagy brazil nő sem leszel soha,. Tanuld meg értékelni hogy egészséges vagy és az egészségnél nincs szebb a világon.

2012. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A futástól nem lesz formás a karod. Erősítő edzéseken vegyél részt. Ehhez viszont normálisan kell kajálni is. A súlyod kevesebb, mint a tökéletes. Ha koplalsz, attól csak csúnyább leszel, formásabb nem, de ezt már tapasztaltad.
2012. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:

2-3 héttől amúgy se várj csodát. Mit gondolsz, hány év kitartó nemtörődömsége vezetett oda, hogy úgy nézzél ki, ahogy? Most 2-3 hét alatt azt hiszed, hogy csoda történik?


Inkább olvass:

[link]


Formásodni meg - ahogy előttem is mondták - izmosodással kell. Ha gázul nézel ki, arra nem az a megoldás, hogy leéhezed magadról a maradék izmokat is...

2012. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
súlyoddal nincs baj, sőt talán még kevés is. Én sulyzos edzést ajánlanék, amivel tudod formálni magad.
2012. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!