Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha utálom saját...

Mit tegyek, ha utálom saját magamat?

Figyelt kérdés
Legszívesebben felköpnék és aláállnék. Annyira gyűlölöm magam, hogy egy nap nagy részében ülök a tükör előtt és azt mondogatom magamnak, hogy lehetsz ilyen szerencsétlen, ilyen szánalmas. Nem értékelem azt, amit eddig tettem. Gyakorlatilag jövőképem semmi, ambícióm már rég nincs. A szerelemben rég nem hiszek. Még tudnám fokozni hosszan? Ilyen esetben mit kell tenni?
2012. okt. 15. 23:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utáltasd meg magad másokkal,és akkor támadásokat fogsz kapni,és beindul az "önvédelmi" mechanizmusod ami segít abban,hogy megszeresd magad.Mert ki más védene meg másoktól,mint saját magad.
2012. okt. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

" kumpit aratják."


?!?!?!?!?!??!???!?!!!?

2012. okt. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hogy várod el egy lánytól hogy szeressen, ha te saját magadat nem vagy képes szeretni és elfogadni.


Ha a tükörben öngyűlölet helyett pozitív dolgokat mondogatnál, akkor talán egy idő után el is hinnéd és tudnál változtatni a dolgaidon!


"Még tudnám fokozni hosszan? "


Vagdosd az ereidet, vagy korbácsold meg magad mert ilyen hülye idióta vagy! Talán a korbácsolás jobb belátásra bír. Vagy kérd meg apádat hogy azokat a pofonokat amiket kiskorodban nem adott meg, most pótolja be. Talán megpattan az agyadban egy ér és megvilágosodsz tőle.

2012. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak Ha negatívak a visszajelzések, akkor én hogyan lássam magamat pozitívan? Valami alapja van a negatív visszajelzéseknek. Akkor is sok rosszat mondtak rólam, amikor még elégedett voltam a külsőmmel.
2012. okt. 16. 21:48
 15/17 anonim ***** válasza:

Úgy hogy énközpontúvá válsz és lesz@rod a többieket, véleményüket meg még jobban lesz@rod.


Te nem azért élsz, hogy nekik(másnak) megfelelj.


Szerinted engem érdekel hogy ezen az oldalon (meg máshol is) fujjolnak, meg privátban anyáznak páran, csak azért mert nem a szexet képzelem a legfontosabb dolognak a párkapcsolatban meg az életemben?! Sz@srom le őket magasról. Én így élek, ők vagy elfogadják, vagy nem! PONT!

2012. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is így kellene élnem. Az a baj, hogy én mindig mások elvárásainak igyekeztem megfelelni. Ez persze kialakította azt, hogy sokszor fel kellett adnom saját magamat. Sajnos. Mindig másokhoz idomultam, ezáltal nekem lett rosszabb az életem. De talán sosem késő változtatni.
2012. okt. 17. 11:27
 17/17 anonim válasza:
Jó gondolat ehetnél valami édességet mert az finom és ráadásul teli van boldogsághormonokkal. Én még javasolnám azt, hogy kapcsolódj ki lazulj el. Én pl.: jógázom és nagyon jó. De van amikor egy kis zene is megnyuktat és röktön másképp látom a világot. Másképp nézek fel magamra. De elmehetnél szórakozni valahová a haverokkal nevetnétek egy jót. A nevetés mindenre gyógyszer. :)
2012. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!