Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megakadályozni...

Hogyan lehet megakadályozni egy személyt- most saját magamat, hogy ne vágjam a körmömet állandóan?

Figyelt kérdés
Ilyen körömvágási mániám van már kicsi koromtól, de apa mindig valahogy megtiltotta, de később meg visszaszoktam. Milyen módszerrel lehet hatékonyan megakadályozni ezt? Hát tutira nem, hogy az ollót eldugják előlem :) A segítséget előre is köszönöm (Hülye kérdés, de ez a gondom most)
2010. márc. 10. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a legnagyobb gondod h vágod a körmöd? örülj neki h nem rágod
2010. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vágd az enyémet, én meg utálom csinálni!
2010. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el üszkös manikűrösnek b+
2010. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vágd le az ujjperceid
2010. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kesztyű!
2010. márc. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kesztyű az ok lenne, mert lehet, hogy röhejes amit kérdeztem, de higgyétek el amikor már egy kicsikét is nő a körmöm már levágom és nem tudok ellene mit tenni- eléggé ronda a körmöm egy ideje. Egyszerűen nem tudom megállni- ja rágni rágom is, de nem sűrűn.
2010. márc. 11. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi ellen harcolnod. Maradj passzív olyankor.
2010. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!