Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az osztálytársaim miért...

Az osztálytársaim miért kivételeznek velem így?

Figyelt kérdés

Akárkivel képesek elbeszélgetni csak velem nem. De velem annyira nem hogy egyszerűen meg se próbálják, hozzám se szólnak egész nap. Reggel meg én köszönök amikor bemegyek az osztályterembe, de pl. a fiúk soha nem fognak velem kezet, egymással meg szépen sorban minden reggel amikor bemennek. És ez az egész évfolyamomra érvényes, mindenki ezt csinálja, aki nem az is maximum a kézfogásig jut el.

Mi lehet az oka hogy valakivel így kivételeznek, olyanok is akik bármiről képesek beszélgetni, velem meg még csak meg se próbálnak meg én is hiába próbálok?

16/F


2012. okt. 18. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka biztos van....

Bocsi ha durvákat írok, de igy látatlanban bármi lehet... pl: testszag, eltérő származás, eltérő anyagi helyzet

Te próbálsz feléjük nyitni? Nem lehet hogy ezt Te alakitottad ki azzal hogy falat épietettél magad köré?

2012. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem beszélek hozzájuk túl sokat azért mert nem hagytak, akikkel próbáltam beszélni velem egyértelműen másmilyenek voltak mint a többiekkel, nekik meg eszükbe se jutott soha hogy velem beszélgessenek.
2012. okt. 19. 14:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Szünetekben a leggyakoribb témájuk nekem elég unalmas, játékokról beszélnek folyamatosan.
2012. okt. 19. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
mi unalmas a játékokban?
2012. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!