Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért leszek tőlük ideges?

Miért leszek tőlük ideges?

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám hogy pár hónapja rájöttem hogy a szánalmas emberek a puszta jelenlétükkel felidegesítenek de nem tudom hogy miért...pl az osztályban szétnézek és rájövök hogy körbe vagyok véve szerencsétlenekkel és ideges leszek hogy hogy tudnak ilyen szánalmasak lenni, és eddig nem voltam ilyen nem tudom miért van ez :\

16/f


2012. okt. 20. 20:10
 1/6 annamaria7 válasza:
én is vagyok néha így ezzel.. de rájövök hogy minek idegeskedjek rajta. aki gyökér az az is marad. ja és másokra figyelj.:)
2012. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem akarok ilyen lenni hogy ideges leszek ezek miatt ..:\

És egyébként eddig nem voltam ilyen de most valahogy nagyon sok embert lenézek és nem akarok velük "vegyülni" még ha nem is ezt érdemlik de egyébként nem vagyok egoista mert nem vagyok sosem elégedett magammal legalább is a külsőmmel és mindig másokra akarok hasonlítani..:\

2012. okt. 20. 20:33
 3/6 annamaria7 válasza:
rövid az élet. mindenben a jót nézd :) és magadat is szeresd valamennyire. ez sztem nem egoistaság
2012. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mi lehet ez, de legalább nem csak én vagyok egyedül ezzel.Annyit tudsz tenni hogy kimész valahova ahol egyedül vagy és kitombolod magad.Ez ideiglenesen megszünteti ezt az érzést.Én pl. három órája voltam kitombolni magamat és habár szétzúztam az öklömet, sokkal jobban érzem magam.
2012. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyok egyedül ezzel :d Kitombolni nem szoktam magam nekem az nem segít :\ de leginkább azért zavar mert egyre többet hallom hogy: miért nézek le másokat meg hogy én se vagyok jobb náluk meg hogy egoista vagyok öntelt stb..mondjuk eddig meg az volt a bajuk hogy nem is beszéltem társaságba sokat meg hasonlok...:\
2012. okt. 20. 20:47
 6/6 annamaria7 válasza:
ne feledd, ha valakinek valami problémája van veled, az az ő problémája és nem a tiéd
2012. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!