Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én leszek ideges attól...

Csak én leszek ideges attól ha anyukák a neten produkcióztatják a gyereket, fotózzák kiírják hogy már forog beszél ül áll sétál iszonyú korai időpontban?

Figyelt kérdés
Múlik ezen valami? Mit igazolnak ezzel? Lehet ebből bármire következtetni? Ettől lesz a gyerek sikeres vagy ebből látszik milyen fantasztikus anyák? Arra gondolok hogy alighogy csinálja a gyerek vagy pl. egyszer véletlen megcsinálta már teszik is ki és várják a sok bókot(?)és nem a családdal osztják meg hanem az összes létező ismerőssel.
2012. okt. 8. 10:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
18%
Hát sajnos ilyen világban élünk! Én is ideges leszek tőle, de kellő szánalmat is érzek. Sokszor meg kell nyugtatnom magamat, hogy de igenis nekik az a gyerek a szép az okos ...
2012. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
21%

Hát, nekem is fura. Mire jó ez, nem tudom. Biztos büszkék. Tényleg nem múlik rajta semmi.

Ez olyan, mint amikor valaki példálózik, hogy az ő gyereke 3 évesen már cipőt kötött? És? Nekem eszem ágában sincs ilyet tanítani a gyereknek, úgyhogy nem csoda, hogy még nem tudja.

Pláne idegeneknek kirakni a közösségi oldalakra, úgy, hogy nem is korlátozzák, hogy csak ismerősök lássák. Hanem ország-világnak. Mintha egy napilapba beleraknék egy komplett családi albumot a szülésről, ahogy fel van téve a lábam az orvosi székre, gyerekről, a szülinapról, meg nyaralásainkról. Egyszerűen nem való oda.

2012. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Én mindig próbálom valamivel magyarázni hogy mi ennek az értelme mert az oké hogy büszkék rá meg örülnek neki de honnan veszik hogy erre mindenki kíváncsi másrészt nem egy olyat ismerek akikkel gyakran találkozom és látom(!!!)hogy nem is tudja azokat a gyerkőc amivel hónapokkal korábban "felvágtak" a fényképeken anyukák. Mi szükség van erre....
2012. okt. 8. 10:19
 4/44 anonim ***** válasza:
6%
Engem is idegesít, de nem csak ez. Az is, amikor a pocakjukat vagy a magzatot rakják fel. Egy terhes nő nem világszenzáció, mi van rajta dicsekedni való?
2012. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Szinte versengenek benne hogy melyik forog ül fel hamarabb áll fel eszik etetőszékben egyedül (holott csak épp kezébe adták a kanalat véletlen).És ezek így valahogy egymás után egymást túllicitálva történnek. Egyik megosztja hogy pl. kisfia 6 hónapos és ül valamint feláll. Akkor nem telik el 2 nap és a másik ismerős anyuka kiteszi az ő 5.5 hós kisfiát ülve meg állva, (holott aznap voltunk náluk a kisfiú úgy ül hogy leültetik és úgy marad pár mp-ig amikor is gyorsan lefotózták!!)
2012. okt. 8. 10:22
 6/44 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos ez van,számomra is felháboritó,például a facebook sem szól másról,már párszor blokkoltam is a profilom,sokan kérdezték miért??Egyértelmű válaszom az volt,hogy nem birom nézni a kismamákat,akik hetente töltik fel a pocakos képeket,majd az ujszölött gyerekükről,és egyetértve veled-a kiirásoktól is már gyakori a felháborodásom.Egy szülő legyen büszke,de ne tegyen már közzé több száz képet,méghozzá mesztelenül pancsoló kislányáról-szegényke ki sincs a földből,mi lesz ha felnő?Tetszeni fog neki,hogy egykor az anyja vagy apja ezt csinálta?Éppen pár napja mondtam anyukámnak,hogy köszönöm hogy ezt velem nem tette,nem mutogatott ország világnak és csak ő,illetve a rokonok voltak azzal tisztában milyen fejlődésen mentem keresztül.
2012. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem idegesít, max mosolygok rajta.idegesítő embereket meg letiltom, és probléma megoldva.
2012. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem annyi az egész, hogy büszkék a gyerekükre és örülnek, ha valami újat tanult. Ez miért baj? Ha Téged nem érdekel, ne nézd meg.
2012. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
19%
Kicsit elmosódik a család fogalma, van akinek nincs szüksége intimitásra, pedig a család pont erre való.
2012. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Olyan jók ezek az oldalak amúgy mert egy kattintással be lehetne állítani hogy csak csoportok lássák tehát mondjuk a család akiknek ez lehet hogy valóban fantasztikus esemény.

De amikor pl. pár hónapos babáról (jellemzően első gyerekről egyébként) feltesznek kb.8-10 ugyanolyan képet...de minek...

Nekem is van gyerekem büszke vagyok rájuk, de nem árasztom el a közösségi oldalt velük.

A másik "kedvencem" mikor elmúlik a hétvége és különféle eseményekről alig hogy hazatértek már teszik fel 10 esével hogy józsika lovagol, mászókázik, ezt meg azt csinál, itt ott stb. ez meg miért van megint csak??? Hogy ők mennyire jók, hogy ilyen sok helyre elrángatták a hétvégén? Kicsit olyan produkció jellegű nekem ez is...

2012. okt. 8. 10:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!