Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátaim azt mondták rám,...

Betyár Karcsi kérdése:

A barátaim azt mondták rám, hogy "mugli" vagyok. Ez mit jelent? Nagyon érdekelne, mert szerintem biztos nem jelent jót.

Figyelt kérdés
:(
2012. okt. 24. 09:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem, nem. Nem sárvérű, hanem mugli. Egy olyan varázstalan, aki valami hmmm hogy is szokták ezt hívni? Ja, igen. Krisztus előtti, római korból való, ahol még az éjjeli edény tartalmát is az utcára öntik. Csak az a kérdés, hogy Merlin hol volt akkor? :D Gondolom titkos, arra érdemes embereknek tanította szektájában a varázslat művészetét :D, mellyel mi rendelkezünk :D, ha már ugye egy mugli itt tanyázik.... Amúgy ha szabad kérdeznem te véletlenségből nem ismered azt a szót, hogy IN-TER-NET???? Mármint, a kérdezőre értem.
2016. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mugli: olyan tégla, amit csak megformáztak, de nincs kiégetve csak a napon szárítva. Régen kisebb mellék-épületek építésénél használták ( disznó-ól, tyúk-ház)
2018. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!