Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Párkapcsolatom alatt/miatt...

Párkapcsolatom alatt/miatt elveszítettem a barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve boldogít a kedvesem, és ez idő alatt lassacskán megszakadt a kapcsolat a barátnőimmel. Ők még szinglin tengetik napjaikat, nem igazán tudunk összehangolni a programokat. Ha partira megyünk, hamarabb hazaindulunk, merthát nem éjszakázhatunk soká hisz a kedvesem dolgozni megy másnap, ők még maradnak, így lassacskán kimaradtam a körükből. Nincs közös témánk sem annyira már, és látom, hogy máshogy beszélnek velem. mit tegyek?
2009. aug. 9. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Attol, hogy parod van, nem muszaly mindig-mindenhova vele menni.

Csinald ugy, hogy idonkent legyen egy baratnos napod.

Mi a baratnoimmel minden heten beiktattunk egy ilyen napot, es egesz jol mukodik ;)

32/N

2009. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hmmm, jó ötlet :)

Talán már az alkalmat is megtaláltam, amikor ideális lenne :)

2009. aug. 9. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna elhanyagolni a barátaidat amiatt, hogy lett pasid... gondolj bele, hogy ez nekik nem eshetett túl jól :S (azért tudom, mert engem is elhanyagolt a legjobbnak hitt barátnőm)

Most ha újra akarod kezdeni, akkor amikor velük találkozol, ne vidd a barátodat, mert ők rád kíváncsiak, nem rá és minden héten egy nap legyen, amikor csak csajokkal van programod és ha szinglik, akkor ne a párkapcsolat szépségeiről beszélj velük, mert ahhoz nyilván nem tudnak hozzászólni ők és talán kicsit féltékenyek is (nem rosszból, csak ők is szeretnének barátot) és így nekik rossz érzés hallgatni. CSináljatok olyan programokat, mint régen. Sok sikert, remélem te még meg tudod menteni a barátságokat!

2009. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát helyedben inkább a barátokat választanám... Mindenképpen próbáld meg helyreállítani veluk a kapcsolatod, legyél kicsit kevesebbet a pároddal, találkozz tobbet a barátaiddal, hívd fel oket naponta....
2009. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a helyzetem, összesen két-három barátnőm van, mert állandóan a szerelmemmel vagyok. De hogy őszinte legyek, nekem nem is nagyon hiányzik a sok csajbuli meg ilyenek, mert annyira egy hullámhosszon vagyok a párommal hogy 15 barátnőt pótol :) A legeslegbensőbb tikaimat is tudja, és természetesebb vagyok vele mint a szüleimmel akármikor, pedig őket is nagyon szeretem. Lehet hogy azért mert egész életemben szeretethiányom volt, de nekem a páromra van a legnagyobb szükségem a világon.
2009. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!