Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi segíthet a magváltozásban?

Mi segíthet a magváltozásban?

Figyelt kérdés

Miután nem tudom irányítani az életem,se céljaim nincsenek nagyon meg kell változnom záros időn belűl.

Se önbecsülés, se önbizalom, se kitartás, se akaraterő.

Ebből kifolyólag hadilábon állok a munkával,nincs barátnő,kevés a szórakozás,nem igen tudom levezetni a stresszt :-((


Van valamilyen módszer,technika,terápi,tréning ami ezen segít?

Nem dilidoki, és nem scientológia !!



2012. okt. 24. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Valami ami segíthet megszervezni az életem,sínre tenni magam.
2012. okt. 24. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is feltehettem volna egy évvel ezelőtt.

Azután megismerkedtem egy-két hasonszőrű emberrel, önbecsülésük a béka s.gge alatt volt, és majdnem mind depressziós (velem együtt).


Aztán elkezdtünk egymással foglalkozni, együtt jártunk gombát szedni, kirándulni, vagy eljöttek hozzám kártyázni, rá következő héten bográcsoztunk (mindenki hozott valamit)

Volt olyan, hogy valaki kölcsönkapott egy általa érdekesnek vélt DVD-t, fél óra múlva már nálunk néztük.


Biztos sok hülyeséget írtam, de a lényeg: csak a szeretet és a másokra való odafigyelés segít. Nekem most már van tíz-tizenöt barátom, és megszüntek a lelki problémáim.

Csak ennyit kívánok Neked is.

2012. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Volt hasonlóban részem,de ...

Azigazság ,hogy számomra ettől még megmaradna a gond.

Elegem van az elkendőzésből,hogy valamivel elterelem a figyelmem.

Változni kell! Már így is rég kifutottam az időből !

2012. okt. 24. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Küzdősport, íjászat, ilyesmi?

Mármint valóban rendszeresen... úgy ad önbecsülést, önbizalmat, kitartást és akaraterőt.

És levezeted a stresszt is.

És hasznos.

2012. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!