Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktátok magatokat fényezni...

Szoktátok magatokat fényezni a képzeletetekben? Elképzelitek, hogy ti vagytok a legszebbek, legjobbak stb.

Figyelt kérdés
Remélem értitek,hogy értem. Én csomószor agyalok ilyeneken elalvás előtt,hogy elképzelem,hogy pl. tök jó munkahelyem van,én vagyok a főnök,kva gazdag vagyok,az összes ember felnéz rám,irigyelnek stb. :D Ez mitől lehet?Önbizalom növelő tréning saját magamnak?:D Van még valaki így ezzel?

2012. okt. 24. 22:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Nagyon jó kérdés. Én állandóan fényezem magam gondolatban. Pedig már elég idős vagyok ahhoz,hogy rájöjjek, ez csak valami pótcselekvés lehet. Mert sajna olyan jó soha sem lehetek a való életben mint amit magamról képzelek, így hát bukta van mindenképpen. Én arra gyanítok, hogy nem vagyok boldog igazán a kapcsolatomban és az élethelyzetemben, ezért menekülök a fantáziámba, ahol minden tökéletes, főleg én:-) 38/nő
2012. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én TUDOM magamról,hogy okos,szép és jófej vagyok,mindezek mellett pedig borzasztóan szerencsés. :D
2012. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezeket nem kell elképzelnem.

viszont, boldog nem vagyok.

Miért? Mert mindenki csak a felszínt látja, vagy megfőnek irigységükben és azt se tudják hogy próbálják megkeseríteni az életemet, vagy nem mernek hozzámszólni mert szerintük csak beképzelt lehetek, vagy hisznek mások rosszindulatú rágalmainak, vagy mert örökös kisebbségi érzésük van.

Mindennek van árnyoldala, meglehet mindened, aztán mégse sétálhatsz soha biztonságban az utcán mert esetleg zaklatnak...

2012. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha önbizalom-növelő célzata lenne, akkor a való életben is arra sarkallna, hogy tegyél valamit azért, hogy ezt elérd. Ha nem teszel ezért, akkor csak sima álmodozás.
2012. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, igen, előfordul :$

Mindig szerettem volna színész lenni, és néha elképzelem, hogy valamilyen filmben vagy sorozatban játszom, és ismert vagyok. Nem feltétlenül nagy sztár amúgy, csak elismert.

El szoktam azt is képzelni, de jó lenne kicsit szebbnek lenni.

Sajnos ezek egyik sem valóság. A valóság az, hogy alig keresek valamit, és egy szürke kisegér vagyok. :(

2012. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első,mintha én írtam volna :-) Ugyanígy vagyok ezzel!


Persze,hogy megteszek mindent a céljaimért,ambiciózus vagyok:) De szerintem amiket képzelek,azok nem éppen megvalósíthatóak...


Egyébként én mindig azt képzelem,hogy akik utálnak,v akiknek bizonyítani akarok látnak engem egy vadiúj lexussal,gazdagon,csinosan :D

2012. okt. 24. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:

én is szoktam, éjjel mielőtt elalszok. mindig zenét hallgatok, és azt képzelem hogy egy koncerten vagyok és én éneklek :D és akik utálnak engem azok ott állnak a közönségben és néznek, meg hasonló dolog. meg hogy egy csomó barátom van.

mondjuk én mióta az eszemet tudom ezt csinálom.. lehet valami berögzött szokás, de nem tudom.. szerintem az önbizalom miatt is van. mert nekem pl. kiskorom óta 0 az önbizalmam. és ez mintha kicsit segítene, ha csak pár percre is.

2012. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!