Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi depressziós és magányos ember? Te az vagy?

Figyelt kérdés

Mindennap több kérdésben is arról írnak a kedves kérdezők, hogy magányosak, meg hogy semmit nem ér az életük... Miért van ennyi ilyen ember, vagy csak itt gyűlnek össze ilyen sokan?


(ui.: Én is ilyen vagyok, csak nem szoktam kérdést írni. Inkább válaszolok.)



2012. okt. 28. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen én is az vagyok...

Szerintem azért vannak ennyien az ilyen emberek itt,mert esetleg nem tudnak családtól,baráttól tanácsot kérni,vagy egyszerűen könnyebb és jobb több ember véleményét kikérni.

Meg én azért is tartom jónak azt hogy itt kérdezzek mert a sok válasz között el lehet dönteni hogy mit mond a többség,és hogy mégis mit gondolnak az emberek a saját helyzetemről.


Persze sok olyan kérdés van aminek a válasza egyértelmű,csak kilátástalannak érzi a helyzetét a kérdező.

2012. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az, én értelmes embereket keresem... az a baj hogy csak keresem azokat de nem találom.
2012. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak , én is az voltam,de fel kell tápászkodni és tovább kell lépni és nem leragadni. Az élet adja sorban a pofonokat (kivétel nélkül, mert az élet nincs tekintettel arra, hogy éppen mi van veled), de csak rajtad múlik, hogy hagyod-e magad kiütni, vagy talpon maradsz és a képébe röhögsz.

20/L

2012. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és gyakran szoktam itt kérdezni épp azért mert nincsenek barátaim, a szüleim pedig elfogultan válaszolnak.Ezért jó olyan emberek véleményét kikérni akik nem ismernek.Az 3-as válaszolóval pedig teljes mértékben egyetértek.Én is mindig megpróbálok felállni és mosolyogva küzdeni tovább.Nem szerzem meg másoknak azt az örömöt hogy sírni lássanak.
2012. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok az, nem is mondhatnám, hogy annyi mindenen túl lennék, de szeretek válaszolgatni, vagy elolvasni más bajait, esetleg tanulni belőle.

Azért van itt annyi, mert kérdést azn ír, akinek valami problémája van általában.

2012. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én válaszolni próbálok nekik, de néha mintha a falnak beszélnék. Na jó, legtöbbször. Ide panaszkodni járnak leginkább, mármint akik kérdeznek. Azért tűnik annyinak.
2012. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. okt. 29. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
sokkal többen vannak annál, mint amennyien ezt itt közlik. egyszerűen vannak érzéseik, és nem tudnak mit kezdeni mások közömbösségével. motivációhiányuk van, nincs példaképük, helyes önértékelésük, életcéljuk. a barátaik tömegemberekké váltak, és valami nincs rendben a párkapcsolatukkal se. esetleg anyagi gondok, családon belüli erőszak, rossz gyermekkori élmények. sajnos nem tudják értékelni azt, ami megmaradt nekik, és csak azt tartják szem előtt, amit elvesztettek.
2012. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!