Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan letört vagyok mostanában...

Olyan letört vagyok mostanában, mintha elegem lenne mindenből (lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van párom, vannak barátaim, nem vagyok gazdag, de nem egyik napról a másikra élünk.

23 éves nő vagyok, nem szeretnék gyereket és ezzel a párom is így volt egészen tegnapig, mikor azt álmodta, hogy az 5 éves kisfia orrát törölgeti, miközben vásárolni megyünk.

Eddig Ő is úgy volt a kérdéssel, hogy nem akar gyereket.

Ez is lelomboz egy kicsit, mert én kitartok az álláspontom mellett, egyszerűen nem vagyok anyának való.

Most szabad vagyok, itt ülök, már reggel bal lábbal keltem, de nem ma először.

Olyan üres vagyok, nincs kedvem semmihez, csak nézek ki a fejemből és pörög az agyam.

Olyan céltalannak tűnik az életem.

Mit tegyek?Este jön a párom, nem akarom ,hogy ez a hangulat rá is átragadjon, vagy elrontsam a napját a mélabússágommal.


2012. okt. 29. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mostanában én is tök levert vagyok,pedig úgy igazából nincs is semmi okom rá.De nem lehet,hogy a gyerek gondolata miatt van ez?
2012. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez csak rátett egy lapáttal, már az előtte lévő napokban is ez volt.

Talán az idő...

2012. okt. 29. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről az ősz és az időjárás tehet.Ha megnézed a kérdések fele ilyenekről szól.
2012. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, azóta valóban találtam pár ilyen kérdést.

Köszi!:)

2012. okt. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!