Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez, és hogyan lehet leküzde...

Mi ez, és hogyan lehet leküzdeni? 21L

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nagyon félénk vagyok. Nem nevezném önbizalomhiánynak, mert szerintem nekem van önbizalmam. Szépnek, okosnak, érzem magam. Tudom, hogy sokmindenhez van tehetségem, sokmindenhez értek. A baj csak az, hogy félek mindezzel élni. Nem merem kimutatni. És nem tudom miért van ez. Nagyon félek a kudarcoktól és ezért nem merem belevetni magam dolgokba. Hogyan lehetne ettől megszabadulni?

2012. okt. 30. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Szexelj sokat a barátaiddal!

Lehetek a barátod?:D

2012. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj egy pszichológussal! Nem mondom hogy velem, mert ismerkedési próbálkozásnak vennéd! Amúgy nekem is volt/van hasonló bajom, nincs igazi recept azon kívül hogy CSINÁLD, ne törődj semmi mással. Mielőtt eljön a válság hogy úristen 21 (22, 25, 30... kinek mi) lettem! Ja és beszélj egy pszichológussal.
2012. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a helyzet, illetve én nem tudom elengedni ahogy szeretném és lazulni.

Neked szerintem az kell, hogy tudatosítsd, szereted magad akkor is ha bénázol

21f

2012. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy minek érzed, gondolod magad az egy dolog, a valóság viszont az, hogy nem mersz lépni, félsz a kudarctól, tehát mégsincs önbizalmad.
2012. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele kell kezdeni és ha elbuksz, akkor felállni és újra kezdeni. Nincs tökéletes ember aki mindent elsőre hiba nélkül megcsinál...
2012. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!