Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy visszajön az...

Lehet, hogy visszajön az életkedvem, ha lesz pasim, aki szeret, és akit viszontszerethetek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem kb semmihez. Attól még csinálom a kötelességeimet, csak mindent olyan kedvetlenül. Rossz rámnézni néha. Egyébként életvidám vagyok, csak most beleestem valami hullámvölgybe, és nem nagyon van kivel megosztanom sem a dolgaimat (aki volt, az most nincs egy ideje már). Azt hiszem, egy kapcsolat ki tudna segíteni a lelki gödörből. Így is tudok nevetni, mosolyogni, kedves lenni az emberekkel, de úgy hinyzik egy valaki, akivel megoszthatom a dolgaimat.
2011. dec. 9. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
leírtad a megoldást, mire vársz?...
2011. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szeretet sokmindenre gyógyír. :)
2011. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!


Nekem is ugyanez az érzés van most, csak én fiú vagyok.


Bár lenne egy normális, kedves barátnőm. Úgy érzem jobb lenne minden, mert így egyedül szeretre vágyva nagyon rossz és semmi sem tudja pótolni egy barátnő hiányát, hiába mondja mindenki, hogy ezt meg azt kell csinálni és jobb lesz, a frászt nekem nem segít!

2011. dec. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
senkinek még nem repült a sült galamb a szájába....
2011. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is nagyon hiányzik valaki aki átölel és mellettem van és átérzem a helyzeted:S:S....
2011. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia, én is így vagyok mostanában, és nem is tudom a konkrét okát. de az is lehet hogy ez a hülye idő, hideg van és sötét, semmihez nincs kedve az embernek...nekem van párom mégis így érzek, de hiszem hogy hamarosan elmúlik...sok sikert neked is:)
2011. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a válasz egyszerű: igen.
2011. dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem, régen rossz, ha neki kéne kisegítenie a gödörből.

az persze vitathatatlan, hogy egy kapcsolat hatásosan eltereli a figyelmed arról, hogy valójában nincs életkedved.

2011. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!