Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik, hogy semmire se...

Létezik, hogy semmire se legyek jó?

Figyelt kérdés
Nagyon ügyetlen vagyok és szétszórt már több munkahelyről kirúgtak ezért. Nagyon rossz érzés, annyira akarok figyelni de nem sikerül, sokat hibázom. A végzettségem se jó. Semmi se sikerül..nem tudom mihez kezdjek, akármibe fogok ez a vége.

#lúzer #nyomi semmirekelő
2012. nov. 1. 20:49
 1/4 tetris ***** válasza:

Szerintem már tiszta görcsben vagy, ha valamit teljesítened kell, emiatt érzel ügyetlenséget. Pedig biztos nem vagy az, csak egyszer-kétszer elrontottál valamit, aztán szépen eldöntötted magadban, hogy ügyetlen vagy.

Vagyis először tegyél rendet a fejedben. Fogadd el, hogy nem vagy bűvész, időnként ügyetlenkedsz is, mint mindenki más. Ebből nem kell ügyet kreálnod.

Ha pedig nem jó a végzettséged, akkor - na vajon - mi a megoldás? Tessék keresni egy másik szakmát, beiratkozni a megfelelő iskolába, és elvégezni azt. Helyetted ezt senki más nem teheti meg.

A sopánkodást mostmár hagyd a fenébe, és a megoldásra kell fókuszálnod.

Olyan pedig nincs, hogy valaki semmire se jó!!! Csak meg kell találnod a számodra megfelelő müködési területet.

Na, fel a fejjel!

2012. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel. Végezz el egy új szakmát.

DE! Hogy válaszoljak is a kérdésedre: Van-e olyan, hogy valaki nem jó semmire? Hogyne volna! De van jó hírem is. Amennyiben nem a Parlamentből rúgtak ki, te nem tartozol ezek közé az emberek közé. (kivéve ha a takarító voltál, az egészen más.)

2012. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl kesergésben jóvagy.És ne feledd,az,hogy neked semmi sem sikerül csak egy gondolat a fejedben.
2012. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D Igen, létezik. Én vagyok az élő példa :|
2012. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!