Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így már soha senkinek nem...

Így már soha senkinek nem fogok kelleni? Semmire sem vagyok jó.

Figyelt kérdés

Ronda vagyok, hülye is, nincs jó hangom, nem tudok táncolni, mindig ideges vagyok a többi ember előtt, ezért mindig hülyeségeket beszélek, unalmas vagyok, legtöbbször flegma is vagyok a körülöttem lévőkkel, legalábbis szerintük. Közbe csak azért vagyok velük ilyen, mert nincs velük mit beszélnem, ráadásul nem is szeretek társaságban lenni, mert megalázónak érzem, hogy körülöttem mindenki tehetséges valamiben, van valami jó tulajdonsága, csak nekem nincs. Mit csináljak?

14l


2012. nov. 1. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekem egy okos ember ezt mondta:

Egy valamiben tökéletes vagy. Mindenben más, mint a többiek, s mindenki más csak gyenge utánzatod lehet. Csak te magad lehetsz önmagad. Aki pedig nem becsüli ezt benned, az nem érdemes a figyelmedre.

2012. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Várj a világra.. én is ezt csinálom velem hasonló van és két évvel vagyok nálad fiatalabb.

tanácsaim:

Nem vagy ronda. Állj a tükör elé és mondd sokszor magadnak. Biztosan nem vagy ronda. Mindenkiben van valami szép. A szeme a szája a mosolya. Ha nem tetszik a haja színe gondolom ha 14 vagy megengedik a melírt azzal meg lehet csináltatni. De gondolj bele hogy te most nem érzed magad szépnek 10 év múlva pedig te leszel a legszebb!

Jó hangom nekem sincs. Az nem a világ vége. az énekóra megaláztatás azt aláírom de ezért ne csüggedj.

Ha nincs érzéked a tánchoz az sem baj. Nem kell utánozni azokat a cicababákat akik tánc címszó alatt teszik magukat nevetségessé.

Nem kell idegeskedni. Mielőtt társaságba mész (akár suli előtt is) gyújts meg egy gyertyát és nézd a lángját. Az engem általában megnyugtat. Hallgass nyugtató zenét. Ez általában bejön.

Én is hülyeségeket beszélek ,a mondandóm felét senki sem érti. És akkor mi van? Valamilyen szinten számukra hülyeséget beszélsz mert ne értik, kiröhögnek nehogy ők legyenek viccesek azzal hogy értik. Van hallgatóságod akik szívesen hallgatnak csak meg kell találni.

Nincs olyan hogy unalmas ember! Mindeniben van valami izgalmas! Ha nem szeretnél unalmas lenni a következőket ajánlom:

- Nézd meg az épp aktuális "nagyfilmeket"! Akár a neten is és akkor hozzá tudsz szólni ha beszélnek róla! www.filmezz.eu

- Ha van amolyan "mindenki elolvasta és mindenkinek tetszett" könyv a sulitokban akkor olvasd el vagy ismerkedj meg a mű történetével! Így ha szóba kerül tudsz róla beszélgetni!

- Az ha flegma vagy az nem baj. Ennek örülj még a hasznodra válik. Sokan mondták már hogy menők a flegma lányok. (Én is az vagyok de nagyon)

élvezd az életet! Ne érdekeljen hogy ki mit mondd! Egyél fagyit novemberben csússz le a kiscsúzdán! Erre nem azt fogják mondani hogy: milyen gyerekes! hanem azt hogy: De jó neki ő tudja élvezni az életet! Élvezd és ezt mások is látni fogják hogy boldog vagy!

Vannak jó tulajdonságaid! Biztos vannak! Kóstolj bele sok mindenbe és hidd el hamarabb megtalálod mint gondolnád!

Remélem tudtam segíteni

12/L

2012. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ezekkel van a baj,amiket leírtál,hanem az önbecsüléseddel!már saját magadról is csak rosszakat tudtál írni!Inkább próbálj keresni valamit magadban,amit TE úgy érzel,hogy jó tulajdonságod!
2012. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetris ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj, csak éppen a tinikorszakban vagy, a hormonok megőrülnek, ezért az ember lányának ilyenkor az önbecsülése ide-oda ingadozik, mivel nem találja a helyét a világban. Teljesen normális, értelmes ember vagy. El fog múlni ez a lelki izé. Nyugi kedves!
2012. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

18:55 Nagyon hasznos volt, köszi :)

2012. nov. 1. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
a legtöbb ember nem tud, se táncolni se énekelni se mások elött szerepelni. Még nagyon fiatal vagy és rá fogsz majd jönni miben vagy jó. Ja és erről a ronda vagyok dolgról annyit hogy a korosztályod 90% igy van vele még az is akit Te nagyon szépnek tartasz.
2012. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.túl kell lépned az irigykedéseden. amíg erre nem vagy képes, addig sose lesznek normális kapcsolataid. el kell fogadnod azt aki vagy.

2.nem érdemes semmibe belekezdened azért hogy fejleszd magad. az csak egoista idiótává változtatna, hogy bvezzeg te jobban csinálod, mint xy lúzer, akihez hasonló voltál évekkel ezelőtt.

3.találnod kell egy értelmes tevékenységet. amiben nem jó vagy, hanem amiben jól érzed magad. kell hogy legyen érdeklődésed énképzavar náélkül.


ekkor talán lesz miről beszélned másokkal és nem leszel felegma sem

de a személyiségváltozás általában pont a gyenge jellem miatt tart évekig vagy nem következik be

2012. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont az a gyenge jellem, aki mások miatt megváltoztatná a személyiségét :) És amúgy miért ne szerethetném azt, amiben jó vagyok?
2012. nov. 2. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg pont az a gyenge jellem, aki mások miatt megváltoztatná a személyiségét"


ennek semmi köze a válaszomhoz, sem a kérdésedhez.


"És amúgy miért ne szerethetném azt, amiben jó vagyok?"


nem ez a fő szempont, hanem hogy a kisebbrendűségi komplexus flegma oldala ne csapjon át önteltségbe.

2012. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"de a személyiségváltozás általában pont a gyenge jellem miatt tart évekig vagy nem következik be"


De persze, tudjuk, hogy ennek semmi köze nincs a válaszodhoz...kicsit nagyon ellentmondásos vagy..

2012. nov. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!