Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha úgy gondolkodok...

Az normális ha úgy gondolkodok 17 évesen hogy?

Figyelt kérdés

nekem nem kell majd a jövőbe meg most se barátnő családot se akarok nem kellenek barátok mert sok barátnak hit ember át vágót lekezelt kihasznál

barátnőm még nem volt szerelmes voltam már párszor de reménytelenül



(elnézést a kicsit érdekes meg fogalmazásért meg a helyesírási hibákért )


2012. nov. 3. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek nekifuthatnál még egyszer.
2012. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NEM.
2012. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenkinek vannak ilyen mélypontjai, de tökmindegy, hogy mit gondolsz általában úgy sem az lesz, amit te akarsz.
2012. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nem
2012. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
he..nem vagy egyedül.. :D L
2012. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudod mennyit változik még az ember.... Még fel sem nöttél hogy tudnál dönbteni ilyenről ennyi idősen.

25-30 évesen jót fogsz röhögni a mostani gondolataidon elképzeléseiden hidd el.....

2012. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szintúgy..
2012. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
sokszor én is ígygondolom. pálinkától átkattanok normálisba
2012. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

19:21

Akkor jön is a cáfolat, mert én is már 17 évesen úgy gondolkodtam ezekről. Azóta sem változott semmi.

2012. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így gondolkodok. Jól megvagyok egyedül és néha olyanom van, hogy már nem akarok beszélgetni senkivel sem, csak tenni a dolgomat, egyedül lenni kicsit. Barátok felé azért nagyon nyitott vagyok, jól megvagyunk , de úgy gondolkodok(és eddig is így gondolkodtam), hogy nekem nem kell pasi/fiú...:)


Én ezt normálisnak tartom, ha bár én is elgondolkodtam már néhányszor ezen...de már megbékéltem a felfogásommal:)

17/L

2012. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!