Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Itt az Önismereti kérdséekben kb. minden második kérdés az, hogy valaki elpanaszolja, hogy nincsenek barátai/barátnői, és a párkapcsolata(i) vagy nem voltak, vagy botrányosak. Tényleg ennyire magányosak a mai emberek, vagy csak néhányan, és azok itt sírják ki magukat? Erről érdekelne a Tisztelt Publikum véleménye.
2012. nov. 3. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akik a net előtt ülnek egész nap és ki sem dugják a p*csájukat,akkor tuti nincs senkijük!
2012. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ilyen sok ilyen ember van?
2012. nov. 3. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Ma már igen!Azok siránkoznak itt az oldalon!
2012. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És felmerült bennem még valami: Vajon az ilyen emberek természetüknél fogva sikertelenek a többi emberrel való érintkezés terén és EZÉRT lett az internet az egyetlen "barátjuk"? vagy pont fordítva: Az interneten lógtak naphosszat és kimaradtak a dolgok az életükből, és közben elfelejtettek barátokat találni?
2012. nov. 3. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Én inkább az utóbbira tippelnék!Lehet találni barátokat "az utcán" de ha csak a gép előtt ülnek mit várnak!? Akkor max virtuális barátokat találhatnak és ha ezt megunták,hogy nem járnak el otthonról vagy ilyesmi akkor jönnek a siránkozások!Bár ez csak az én véleményem!:)
2012. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért igaz barátokat nehéz találni, aki akkor is keres ha épp te nem keresed őt.


Az ittlévő kérdések fele is kamu, mert általában írok azoknak akik kiírják és a 90%uk cseszik válaszolni. Ha ennyire magányosak akkor minden lehetőséget megragadnának, és mégse teszik..

2012. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyen kérdéseket írni és válaszolni is az ilyenekre.Általában tanácsot szoktam kérni, pont azért mert nincsenek barátaim így hát tőlük nem tudok.Egyszerűen nem tudok beilleszkedni természetemnél fogva.Gondoljatok bele hogy milyen nehéz elviselni az élettől a pofonokat és bármiféle segítség nélkül mégis talpra állni.Rettentő nehéz, szinte lehetetlen.Le a kalappal az előtt akinek sikerül.Ezért írunk ilyen kérdéseket és ha azt látjuk hogy legalább egyvalaki vette a fáradságot arra hogy válaszoljon nekünk, önbizalommal tölt el, mert nehéz úgy bízni magunkban, hogy senki más sem bízik bennünk.
2012. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnt, hogy milyen sok ez a fajta kérdés. Talán mert sokan kicsi létszámú családban nőnek fel, és nincs kihez beszélni. Az is igaz, hogyha folyton fegyelmezik az embert, és mindenért korholják, akkor nulla lesz az önbecsülés. Hogy a net lenne az oka, én azt nem gondolom. Bár néha olyan undorító, sőt goromba válaszok jönnek, elveszik a kedvét a többieknek, még így, a teljes ismeretlenség védelmében is.
2012. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, mint valami betegség, úgy terjed az önbizalomhiány, és a barátkozásra való képtelenség. Pedig a bölcsődéban meg az óvodában növünk fel legtöbben. Lehet, hogy az iskolában nagyon belénknevelik, hogy nem szabad beszélni.
2012. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Relikvia ***** válasza:
Furcsa de en miota regeltem.ide (1-2hete)azota talalok.csak.ien embereket nekem.elvilegben semmi bajom van baratnom melozok vannak.haverok baratok bulik..atlagos fiatalfelnot vagyok......de itt nagyon sok tini van akik nem tudnak be illeszkedni.sehova ez a meg felelesi.vagy....a tarsadalom meg.koveteliassan h legyen melleted valaki mert kivay koositve...plane gimi vegeig...szerintem minden embernek joga van a boldogsaghoz !! Lehet h vannak.kamu.kerdesek is...de es van aki.unatkozikde ha egy embernek mar segitett eg valasz vagy akar baratkoik valaki ezert vele akkor mar megerte h ki irta az emberi mosolynal.nincs szebb es en szivesen segitek minden el kallodot lelken...mert itt ha lanyok irnak ki valamit...egybol irnak ra 20an....ha meg fiu akkor 2en.....szerintem ide sokan csak azert jonnek.hatha lesz baratnojuk pasiuk...de bele gondolva ez igy tejjesen korekt a maganyos emberek talaljanak egymasra csak akkor akik.magyaraznak...ne tegyebek fiu es lany kozt kivetelt ..mert mindenkinek szuksege van a segicsegre s a szeetetre(bocs htren.irok...az indok jozanodok..)
2012. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!