Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Itt az Önismereti kérdséekben kb. minden második kérdés az, hogy valaki elpanaszolja, hogy nincsenek barátai/barátnői, és a párkapcsolata(i) vagy nem voltak, vagy botrányosak. Tényleg ennyire magányosak a mai emberek, vagy csak néhányan, és azok itt sírják ki magukat? Erről érdekelne a Tisztelt Publikum véleménye.
2012. nov. 3. 19:48
1 2
 11/12 Relikvia ***** válasza:
Jah es hogy...sok lany szerintem.ismetelgeti a kerdeseit..h fiyelmet kapjon mert h neki ugyis.irnak.majd privit is s oan kicsit mintha nepszeru lenne es ezt ki hasznaljak sokan..amiert meg egyre kevesebb valazt iro.lessz az ien.kerdesekre s akinek.tenyleg szuksege van ra elfordulnak.tole. A fiuk...hat lehet h ha nem a netelot csofdadnanak.tobb esely.lenne psanokat szerezni..de az ien embereket a csalodas.gondolata is el.riasztja..ami meg egyertelmu indok h a gepben nem.csalodnak akkorat mint az emerekben.inkab a gpebe menekulnek.ahol biztonsag van..es ki kapcsolhatjak a kinti vilagot...sajna minnel.tobbv telikel.minnel.fejletteb a technologia ..annal.tobb lessz az ien emberek mennyisege....mert regeben.nem.volt net es megis.ossze jottek.az emberek ..s tovab is eltek mint a mai.atlag...de sokat fook irni meg fojtathatnam egy.hetig. Gondolat menetett de aki erti.annak.nem.kell tobb akinek nem...hat el.magyarazom szivesen de csak ha aludtam(nem szeretnek a vallaszal.senkit meg bantani ez az en nezetem biztos h van.benne.kietni valo de ien vagyok mindenkinek.jo reggel egy 19eves fiu)
2012. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Vajon az ilyen emberek természetüknél fogva sikertelenek a többi emberrel való érintkezés terén és EZÉRT lett az internet az egyetlen "barátjuk"? vagy pont fordítva: Az interneten lógtak naphosszat és kimaradtak a dolgok az életükből, és közben elfelejtettek barátokat találni?"


Nekem kezdetben az első, aztán a második... :(

Tehát sosem voltak igazi barátaim... úgyhogy gépeztem, aztán ott ragadtam... most már jó lenne csak pár haver, akikkel néha kimozdulhatnék, mert egyedül nem merek :(

2012. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!