Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokjak le erről a...

Hogyan szokjak le erről a rossz szokásomról?

Figyelt kérdés
Kicsi gyerekkorom óta úgy dolgozom fel az engem ért ingereket, élményeket, hogy eljátszom azt egy szerepjátékkal magamban. Eléggé nevetséges tudom, de ez van! Ha például láttam kicsi koromban a Bambit akkor eljátszottam a Bambit. Ha lovagolni mentem, akkor lovat játszottam. Szóval bármilyen inger ér azt úgy tudom feldolgozni ha eljátszom. Senki se tud erről a szokásomról és őszintén senkinek se készülök elmondani. Mert ez kicsi koromban még aranyos volt, de most már elég égő, annak ellenére, hogy magamban csinálom. Régen az ujjamat is szoptam, de ez úgy gondolom, hogy más.Arról egyszerűen leszoktam. Eltereltem a figyelmemet egy másik dologgal. De sajnos ez itt nem válik be, mert az élmény, az izgulás egy élmény előtt folyamatosan bennem van amég így ki nem adom magamból. Ezért ide fordultam segítségért, és őszintén remélem, senki nem fog ezért kigúnyolni!! :(
2012. okt. 9. 18:39
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom pontosa, mire gondolsz, de talán arra amire én. Én is a legtöbb rám váró helyzet minden lehetséges megoldását eljátszom magamban, hogy mi lesz ha..., de persze sosem úgy történik. Szoktam eljátszani magamban 100% hogy soha meg nem történő szituációkat is. Szerintem ez nem baj, csak élénk a fantáziánk. Te hány éves vagy? Én 16.
2012. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem lejátszom magamban és elképzelem mi lenne. Hanem eljátszom mint egy szerepjátékot. Bele képzelem magam abba a helyzetbe és eljátszom. Jó lenne ha gondolatban el tudnám intézni. :S
2012. okt. 9. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem, mire gondolsz, én is szoktam olyasmit csinálni, hogy az engem érő ingerek hatására valami valószínűtlen szituációt elképzelek, és azt mondhatni "átélem".


Ahogy az első, úgy én is felkészülök minden eshetőségre, olyanokra is, amelyek nagy valószínűséggel meg sem történnek. Én ezt annak tudom be, hogy élénk a fantáziám, és egyáltalán nem gondolok rá negatívan. Végül is, nem más emberek előtt csinálom, szóval kit izgat? :)

2012. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy cseppet sem baj, hanem nagyon is jó! Még másokat is megtaníthatnál rá. Sokan szenvednek, mert nem tudnak kiadni magukból, vagy megszabadulni bizonyos konfliktusokból, vagy akár az örömeiket jól megélni. Jó hogy ideírtad, had olvassák el mások is, hátha kipróbálják.
2012. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az igen.... :D Köszönöm!!
2012. okt. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!