Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetek önbizalmat?

Hogyan szerezhetek önbizalmat?

Figyelt kérdés

Hogy merjek ismerkedni, odamenni csajokhoz?

Hogyan tudnék lazán viselkedni ilyenkor?

Van olyan aki hasonló helyzetben van?

Mit tegyek?

18/f


2012. nov. 3. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

szerezz a piacon önbizalmat, a piacon!!!!!!!!!!!!!!!!!

ismerek egy olyan nénit aki elég olcsón adja de sssss

ez csak a kettőnk titka, bár nem tudom ki vagy az is.....

lehet hogy egy bandita aki ki akarja rabolni azt a nénit akitől önbizalmat lehet venni

de azért megírom neked hogy létezik az a néni

csak elég messze lakik tőled!!!!

2012. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az anyádról van szó, 64%-os?


Nem tűnik fel, mennyire megváltoztál, amióta Tally gusztustalan péklapát-picsháját nyalod perecé helyett? Teszed itt az agyad. :D Fsznak sem kellesz, húzz már el, te szerencsétlen.

2012. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legjobb szerintem, ha valami segítséget kérsz. A lányok segítőkészek, szeretik, ha megkérik valamire őket.

Néhány példa:

Titkosan elejtesz egy gombot (vagy ceruzát) a folyosón, vagy máshol a környezetében, és akkor - bocs, most pattnat le a nadrággombom, nem léptél rá véletlenül? Vgy nem láttad a ceruzámat, itt vesztettem el valahol.."

-Figyuzz, egy szál ötletem sincs ehhez az irodalom házihoz. Te olyan jó vagy ebből, nem segítenél?

Másik ötlet: Hamarosan itt a karácsony. Szétoszthatnál néhány szaloncukrot az osztályban. Vagy vegyél valami zabpehely kekszet, és kínáld meg akikbe belebotlasz: kósti meg, tök egészséges a zabpehely. Ezzel biztos felhívod a figyelmet magadra.

2012. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a jó fellépést, önbizalommal telt viselkedést otthon tanulja meg az ember. Csak néhány családban ez elmarad, talán mert szűk a családi kör, vagy akik vannak, mindig csak fegyelmezgetik a gyereket. Próbálj nagymamával, unokatesókkal,rokonokkal beszélgetni, barátkozni, vagy ha nincsenek, akkor pl. a boltban gyakorold a megszólalást, segítséget kérsz egy eladótól, hogy melyik polcon vannak a fűszerek, vagy hogy miéle kerékpázárat tudnának adni, stb.. Ha végképp noincs senki, akkor fogj egy tükröt, találj ki párbeszédeket, és mikor egyedül vagy, beszélgess a tükörképeddel. Ha képes vagy a szavakat kiejteni a szádon, később másokkal is menni fog a megszólalás.
2012. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1/4!!!! kinek zörögsz papír zacskó itt izélsz hogy 64% kapok te meg 35%. Én legalább egy jópofa történetet írtam de te mindenek előtt bele kötsz másokba, hidd el nem neked írtam, csak mert unod az életed akkor miért is ne alázz meg másokat, vagy csak direkt kifogod az ilyen válaszokat hogy kritizálhasd
2012. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaj bocsi az előzőt azt a #2/5 nek akartam
2012. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2012. nov. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!