Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy tudok önbizalmat szerezni...

Úgy tudok önbizalmat szerezni ha az életben felmutatok valamit önmagamnak?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam miért van az, hogy sikeres vagyok az életben, mindent könnyen és jól megtudok oldani, de valahogy mégsem vagyok boldog. Aztán észrevettem, hogy mindig másoknak próbálok megfelelni, saját belső szellememet abszolút nem is ápolom.

2012. nov. 6. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad a kérdésed. Ha másoknak akarsz megfelelni, nem magadnak, az azt jelenti, különféle álarcokat viselsz, mikor-kivel szemben. Nem az a lényeg, mások elégedettek-e veled, ez nem hajtja előre az életed, és nem is lesznek mindig veled, te viszont mindig magaddal leszel, tehát magaddal kell jóban lenned. Ki kell találni magad - tudatosítsd az identitásod, tudd, hogy ki és milyen vagy. Hogy a környezeted így elfogad-e, hát az az ő bajuk. Nem lehet mindenkinek megfelelni, főleg, mert emberek, és kukacoskodnak, kritizálnak, kákán is csomót keresnek ész nélkül, és ugyanezt teszik, ha még ráadásul irigyek, féltékenyek is.
2012. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!