Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Fárasztó már!

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Lehet hogy még a kérdést is rossz témakörbe írtam elnézést azért. Lényegében az a nagy problémám hogy már étetetlenül állok a világ előtt. Le kell szögeznem hogy egy becsületes mindenkin segítő ember vagyok. Néha ez sokan ki is használják de sajnos ilyen a jellemem. Valamiért az életben nekem sokkal nehezebben megy minden mint másoknak. Munkavállalás stb.. olyan mintha 200x jobban kellene mindenért küzdenem :( egy aktuális kis szemléleti példa: kb 2 hete igényeltem új jogosítványt másoknak egy hét alatt megjön. nekem még mindig semmi...

vajon jár még valaki hasonló cipőben mint én? lassan úgy tűnik minden elérhetetlen számomra és ez nagyon rossz. ÉS NEM ÉRTEM MIÉRT? én miért nem érdemlem meg:(


elnézést a hosszú levéléért! és előre is köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 6. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok vele én is. Másnak az ölébe hullanak a dolgok, nekem kétszer kell lépnem, hogy 1-et haladjak. Másnak elsőre sikerül minden, nekem csak sokadjára. Szintén segítőkész ember vagyok, egyesületnél vagyok önkéntes....stb. De egyszerűen sosem sikerül semmi. Másnak meg kétszer lesz telitalálatos szelvénye a lottón. Szerintem vannak szerencsétlen emberek és ezen nem változtat semmi. Sem egy jó cselekedet, se semmi. Én már beletörődtem sajnos.
2012. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert másokkal foglalkoztok és nem magatokkal. Kit érdekel hogy másnak mennyi idő, meg mije van. az a lényeg hogy neked mennyi idő. Ha 100 embert felsorakoztatnál még magad mellé, mindegyiknél más és más idő lenne mire megkapná a jogsit.
2012. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!