Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit gondoltok lányok és fiúk?

Ti mit gondoltok lányok és fiúk?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, anya, nővérem(17év es) azt mondja hogy helyes vagyok, de én mégis úgy étlrzem hogy csúnya vagyok. Nem szeretem a képeimet nézni kerülöm a tükröt. Volt 4 barátnőm akikre az egész baráti társaság azt mondta hogy nagyon szépek. Gitározok (guns n roses , metallica, system ) focizok . szerintetek miért gondolom magam egy vesztesnek mégis.

2012. nov. 10. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert 14 éves kisfiú vagy... majd kinövöd! :)

Amúgy is... addig jó, amíg nincs egekben az egód és nem vagy egy bunkó-tahó-köcsög-paraszt! :)

(ezt csak a focista osztálytársaim miatt mondom)

Vannak barátaid, barátnőid... nagy bajod nem lehet :)

Meg amúgy sem a külső a legfontosabb!

2012. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) nekemis vannak egos oszttársaim.egyikkel egyszer összeverekedtünk annyira hogy a közelünkbe lévo tanáer is kapott egyet véletlen.:S akinek betörtük az orrát:S én nenakartam verekdni de barátnőmet le ribancozta és azért azt szerintem senki sem hagyná.
2012. nov. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!