Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos vagyok nincsenek...

Magányos vagyok nincsenek barátaim mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

huszonéves férfi vagyok. már iskolában is ki voltam közösítve mert nem voltam olyan mint a többiek.

(jobban szerettem sportolni focizni járni ivászat és bulizás helyet) Barátkozós kedves embernek tartom magamat de az az érzésem hogy a korombeli osztály ezt nem értékeli inkább kinevetnek. :( legutoljára egy lánnyal próbáltam ismerkedni de kinevetett mikor azt mondtam hogy menjünk el vacsorázni házibuli helyett. nem tudom mi tévő legyek.


2012. nov. 10. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

pl az, hogy nem szereted a házibulit, nyilván összefügghet azzal, hogy nincsenek barátaid. ott emberek között lehetnél. és aki ott szimpatikus azzal vedd fel a kapcsolatot hétközben. írj neki, chatelj vele. hívd fel. ez az elején fura lehet, mert ilyenkor még nincs miről beszélni. de így van esély rá, hogy eljuttok egy olyan szintre amikor már automatikusan megy a dolog. de ez időbe telik, mire kialakul közös nyelv. de persze lehet kudarc lesz. mert nem lesz nyitott rád. akkor újra próbálkozni kell mással. de csak az az út ha aktív vagy és keresed a kapcsolatot.


az is jó ha tudsz vicces lenni. azt mindenki szereti.

2012. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Első lépés: Kapcsold ki a gépet...
2012. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

19:53


miért? Talán egy üres szobában barátokra fog találni??


neten is lehet ismerkedni.

2012. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én edzéseken szedtem össze haverokat, nem kell feltétlenül bulizni.
2012. nov. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

A neten is lehet ismerkedni, haverkodni. Akár barátságok is születhetnek, persze nem árt ha a közelben laktok és egy idő után találkozni is tudtok egymással. (az ország 2 végében lévők esetében ez szinte lehetetlen és idővel meg is szakad a kapcsolat)

Így jobban eldőlhet, hogy elmélyülhet-e a kapcsolat vagy csak egy felszínes chatelésre alkalmas.


Azzal, hogy kikapcsolja a gépet még nem oldódik meg a probléma. Persze, értem, ezzel azt akarod mondani, hogy menjen emberek közé, na de úgy sem könnyebb.

Miért?

Mert egyedül van. Egyedül nehéz odamenni máshoz és barátkozni. (ha már ketten vagy többen vannak sokkal könnyebb) Másrészt, manapság dívik az érdekkapcsolat. Addig tök jó spanok vagyunk, amíg meg nem kapta az illető amit akart, utána csá.


Persze, ahhoz hogy találjon valakit, ahhoz sok próbálkozáson kell túlesnie, de a sok negatív visszacsatolás el is tántoríthatja. Nehéz ügy.


Húszaséveid melyik felén jársz kérdező?

2012. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!