Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szimpatikus vagyok neked?

Szimpatikus vagyok neked?

Figyelt kérdés

Sokan mondják az ismeretségi körömből, hogy bizarr, sőt ijesztő csaj vagyok. Oké, beismerem, van néhány abnormális tulajdonságom; felsorolok párat, csak hogy tudjatok ítélkezni.

Imádok nagy tömeg előtt fellépni (beszélni) - érzem, hogy úgyis jól fog sikerülni a fellépés, mindazonáltal utálom, ha a színpadon több ember között, háttérbe szorítva kell lennem, egyedül viszont mindig feltalálom magam.

Szókimondó vagyok, sokkal tágabb határok között élem az életem; például, amit az osztálytársaim egyike sem mer kikotyogni egy tanárnak, azt én minden gond nélkül a szemébe mondom. Ebből fakadhat az is, hogy nagyon sok társaságban úgymond "fekete báránynak" számítok, és rengetegen érzik azt velem kapcsolatban, hogy nem vagyok normális :D

Ha hallok egy röpke pletykát, hírmorzsát, azonnal felturbózom, továbbadom, érzem hogy le KELL írnom valahova, szükséges cikket alkotnom belőle, még ha nem is osztom meg senkivel. Ez összefüggésben lehet azzal is, hogy az osztályfőnököm szerint én vagyok az egyetlen tanuló, aki képes bánni a szavakkal. Tehát imádok írni, beszélni, sokszor azonban konkrét téma nélkül maradok, így a süket dumát kell tolnom.

Imádok "trollkodni", simán el tudnám képzelni magam amolyan médiahiénaként vagy lesifotósként. Csak az igazi barátaimat becsülöm meg, a többiekkel általában kimért, óvatos vagyok.

A legérdekesebb pedig, hogy az egész életemet "könyvként" fogom fel. Történik velem valami, már nyílik is a kis füzet a fejemben, és egy láthatatlan toll körmöli rá költői nyelven az adott szituációt. Mintha egyszerre írnám és olvasnám, felfedezném is a saját életem könyvét.

Nem szeretek beleolvadni a tömegbe, egyáltalán nem... Ha a barátaimnak tetszik valami, én homlokegyenest a másik irányba tekintek :)

Ami viszont nem tetszik magamban, vagy legalábbis úgy érzem, a nép egyszerű gyermeke emiatt végképp ignorálna, az a hazudó képességem. Ha én vagy egy számomra fontos személy emiatt jól jöhet ki egy szituációból, és persze nem túl kockázatos, minden gond nélkül füllentek valamit. Utána persze lesz egy kis lelkiismeret furdalásom, ám gyorsan elmúlik, hiszen a "jó ügy nevében cselekedtem".


Szerintetek? Emiatt tényleg ijesztő lennék?



2012. nov. 10. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerezz magadnak barátot,vagy ideje felnőni.

Nincs ebben semmi különleges,csak te hiszed azt.

2012. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Teljesen őszinte leszek veled. Szerintem ebben semmi abnormális vagy ijesztő nincsen, inkább szereplési kényszerről/"feltűnési viszketegségről" lehet szó az esetedben. Ez egyáltalán nem olyan ritka dolog, mint ahogyan itt beállítottad. Számomra szimpatikusnak nem éppen szimpatikus, inkább idegesítő. Egy antiszociális személyiségzavaros, vagy egy pszichopata, na az ijesztő, de ez amit leírtál, koránt sem.
2012. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"a nép egyszerű gyermeke"


na itt a fő baj, gyermekem. mindegy, hogy szimpi vagy-e vagy sem, egy biztos, túl sokat képzelsz magadról

nem vagy különleges, csak egy szánalmas "lázadó", aki sosem fogja előbbre vinni a világot, maximum megsért másokat

2012. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim, szeretem őket :) Nos, lehetséges, hogy feltűnési viszketegségben szenvedek, de úgy érzem, koránt sem olyan súlyos :D

Azt pedig sejtettem, hogy ijesztő nem vagyok, csupán az ismerőseim szórakoztak velem :)

2012. nov. 10. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan barátot aki a lepedőig jut veled :)
2012. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az őszinteséged szimpatikus, a szóf*só emberek viszont idegesítőek mégpedig ezért: nem jutsz szóhoz mellettük, csak a rizsa szöveget nyomatják, unalmasak. Hallgatni is tudni kell. Az meg, hogy szeretsz szerepelni...kellenek bohócok is erre a világra. :D
2012. nov. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!