Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira magányosnak érzem...

Annyira magányosnak érzem magam! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy 1000 ember körülvesz, de nincs és már idejét sem tudom, mikor mondtam valakinek azt hogy a legjobb barátnőm! Rengeteg haverom van. Fiúbarátokkal hamarabb meg tudom osztani a bajaimat, mint egy lánnyal. Van egy barátnőm, aki nekem a mindent jelentette, de elköltözött. Azóta amikor csak tudunk beszélünk, de már az sem olyan. Barátkozással nincsennek gondjaim, csak ez a legjobb barátnő dolog, ez hiányzik az életemből! Mit tehetnék?

2012. nov. 12. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jó dolog ám, ha mindent megosztasz valakivel! Ha a másik személynek hozzádképest kevesebb a problémája(relatíve),akkor úgysem fog működni a dolog! :)


Nem lenne elég, ha csak lenne egy nőnemű akivel eljárhatsz néha ide-oda? Gondold végig a mostani társaságod nőtagjait és szervezz programokat.Úgyis kialakul egy jobb barátság!

2012. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idők változnak, emberek barátok jönnek, mennek, az életutak találkoznak, aztán szétválnak. Nem kell eröltetned most ezt az egy barátnő dolgot, egyszercsak ott lesz, pár évig nagyszerű lesz, aztán az is továbbmegy, vagy éppen te fogsz másfelé menni. Így kell lennie ennek az életben.
2012. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

meg kell tanulnod elfogadni a magányt.

közben keress, ismerkedj folyamatosan, és évek alatt talán ráakadsz egy ilyenre.

2012. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!