Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ne legyek ilyen negatív?

Hogy ne legyek ilyen negatív?

Figyelt kérdés
Úgy értem kb. mindenhez. Magamhoz, másokhoz, bizonyos helyzetekhez. Próbálok bizonyos dolgokhoz pozitívan állni meg minden, de egyszerűen nem megy... Pl. határozottan felsorolom magamról az összes rossz tulajdonságom, de a jókat.. Oké, van hogy jól érzem magam, és sok mindenem meg is van, járok bulizni, van sok barátom, népszerű vagyok - de valójában ez kéne, hogy boldoggá tegyen? Mert annyian erre vágynak, de nem mondom, hogy jobb. Meg iskolát váltottam, mert nem éreztem jól magam az előzőben - de rájöttem, hogy annyi mindent hagytam ott, ami jó volt, és hiányzik, de ez is utólag tűnt fel, nem akkor amikor kellett volna. Mindenesetre szeretnék ezen változtatni, mert ez így nem oké. 16/L
2012. nov. 13. 16:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Így közösségekben, meg bárhol igyekszem mindenhez jópofát vágni, meg tenni a vidámat, csak ez kár hogy nem egészen így van.
2012. nov. 13. 16:20
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

Nem a bulizás meg a népszerűség tesz boldoggá, hanem az, ha olyasmit csinálsz, amihez kedved van. Ha a buliban, társaságban jól érzed magad, élvezd. Ha nem, hagyd ott és csinálj valami mást.


Próbáld megőrizni a múltadból a jót. Például akit szerettél a régi iskolából, azt hívd fel és találkozzatok.


Én férfi vagyok, úgyhogy biztos mások az érzéseim, de azért nekem is volt hasonló, legalább kétszer életemben. Aztán rájöttem, hogy nem velem van a baj, és nem is másokkal, csak egyszerűen olyan környezetben voltam, ahová nem voltam való. Úgyhogy lehet, hogy az érzéseid teljesen jogosak, én nem elfojtani akarnám őket, hanem inkább magamba nézni, megkeresni, hogy mi zavar körülöttem és ezen hogyan lehet változtatni. Kár alakoskodni, főleg ilyen fiatalon - ráérsz majd később, ha muszáj lesz a főnököddel meg az ügyfelekkel.

2012. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!