Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én nem akarok felnőni soha....

Én nem akarok felnőni soha. Érzett már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

16 múltam.Én soha nem akarok felnőni

Annyira szörnyű minden.Úgy érzem mintha születésemtől fogva agymosáson mennék át.

"Csináld ezt" "Csináld azt" "Ne így egyél" "Ne így viselkedj" stb...

Mintha minden felnőtt egyszer csak megbolondulna,pedig Ők sem így születtek.

Sok felnőttnek fontosabb a pénz mint a család,pedig az a pénz csak egy nyomorult papírdarab és az emberek képesek ölni is érte.

Nem akarok ilyen lenni.

Nem akarok felnőni ha ilyen leszek én is.

Miért érzem ezt?


16/L


2012. nov. 13. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 A kérdező kommentje:

Pl olvastam neten,hogy a kisbabák mernek sírni ha valami fáj nekik, vagy rossz nekik.

A felnőttek meg hol??....

Belenevelnek mindenkibe minden szart..

Most én gondolkodok hülyén??

Kezdek megijedni magamtól iss...

2012. nov. 13. 19:28
 2/101 anonim ***** válasza:
93%
Hát, attól a papírtól nem a hideg utcán ülsz egy kartonpapíron :)
2012. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
53%
Addig fogsz így gondolkodni amíg a szüleid meleg lakást adnak neked és ételt tesznek eléd. Azonnal másképp fogod látni a dolgokat ha ezt neked kell előteremtened.
2012. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
62%

Kamaszodsz, ilyenkor normális, hogy megkérdőjelezel mindent. El fog múlni idővel.


Próbáld végiggondolni, hogy például ha nem lenne pénz, akkor mi minden hiányozna. Sok dolog is pénzért van, ami neked még természetesnek "csak úgy van" dolognak tűnik.

Rögtön olyan alap dolgok, mint a rezsi. Áram, víz, fűtés - ez egy átlagos háztartásban 30-60.000 Ft.

Az étel egy személyre 30.000 Ft körül kezdődik, ha tényleg változatos és tápláló.

Ruházkodás, stb...


Ha tudod, hogy mennyit keresnek a szüleid, számold ki, hogy mire költhetnek és mennyit.

2012. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
38%
Igazad van, de ha továbbra is igy fogsz gondolkodni,akkor nem leszel olyan. Tudod sajnos sok mindentõl függ, mert anyagi világban élünk és versenyben, hogy kinek lesz több a másiknál. Senki sem gondol arra, hogy nem élünk örökké!
2012. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 A kérdező kommentje:

De épp erről beszélek.

Az egész világ szarul van megcsinálva

Valami hülye kitalálta egyszer a pénzt,és ettől szaródott el minden szerintem.

Az egész világot megkéne változtatni

Egy csomóan éheznek,vagy ha valaki rákos és nincs szegénynek pénze akkor meghal

Minden a hülye pénz körül forog

Mintha ebbe hülyülnének bele az emberek..

2012. nov. 13. 19:32
 7/101 anonim ***** válasza:
38%
Nem gondolkodsz rosszul sőt... :) Egyébként én éppen minél hamarabb fel szeretnék nőni. Egyáltalán nem biztos, hogy te is olyan leszel mint a legtöbb felnőtt. Tegyél is azért, hogy ne legyél olyan. Akinek fontosabb a pénz, abban az emberben sajnos nincs sok érzelem. De te legalább nem fogsz rájuk hasonlítani (gondolom). :) 15/f
2012. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 A kérdező kommentje:

De mért kell pénzért megvenni pl a gyümölcsöt mikor a föld az önmaga teremti nekünk.

Senki nem fizet a földnek hogy teremtsen almát.

Mért kéne olyanért fizetni ami mindenkit ugyanannyira megillet

Az is mocsok dolog szerintem,hogy afrikában éheznek máshol pedig disznóra eszik magukat.

Pedig az afrikaiak is emberek

Nekik is ugyanannyi jár mint másnak

Csak nincs pénzük...

Az egész világot kéne megfordítani szerintem...

2012. nov. 13. 19:34
 9/101 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván még te nem érzékeled, de a pénz tényleg nagyon fontos. Nem arról van szó, hogy fontosabb mint a család, hanem hogy nagyon fontos a család fenntartásához, életszinvonalához. Felnőttnek lenni is jó, hidd el.
2012. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
56%
Nagyszüleimnek van gyümölcsfa a kertben nem is egy. Zöldség is stb... De aki olyan házban lakik ahol nincs kert, sajnos kénytelenek elmenni boltba. De akad olyan is, aki undorodik a kertben termesztett dolgoktól, inkább megbízik az üzleti áruban (ilyen vagyok én is, mert a kerti gyümölcsünkben már nem egyszer volt kukac stb...)
2012. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!