Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok felnőni, baj?

Nem akarok felnőni, baj?

Figyelt kérdés

21 vok

úgy értem nem akarok úgy viselkedni, ahogy elvárják, csak játszani, szórakozni akarok, felelősség nélkül


2012. júl. 30. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:
a játék alatt pc játékokra gondolok, nem legózok már
2012. júl. 30. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
sajnállak...
2012. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%
Hát énis így érzem .:d Néha azt is szeretném hogy felnőjek de nemtudom miért ,van amikor ugy érzem hogy gyerek akarok lenni egész életmeben .:D De pár év múlva ebből ki kéne nőnőd , ezt te is tudod .:D
2012. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
55 vagyok, de még én sem nőttem fel. Meg is őrülnék, a komoly, felnőttes gondolkodástól. Az élet, egy nagy játék.
2012. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a jövődtől félsz. nem tudod, hogy mire számíthatsz. ez igaz, ugye?
2012. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért sajnálsz 1.?

Pontsan, 4.!

2012. júl. 30. 23:07
 7/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok. valahogy térj át fokozatosan a felnőtt viselkedésre! ha még 21 éves vagy, és valaki elvárja tőled azt, hogy valahogy viselkedni kellene, akkor nagy gondok vannak! a szüleiddel élsz? miben nyilvánul meg ez az egész? a munkádat/tanulmányaidat férrerakod, mert szeretnél játszani egy kicsit?


16F

2012. júl. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát arra gondoltam, hogy így a társadalom várja el, hogy felnőttesen viselkedjek. abban nyilvánul meg, hogy egész nap gépezek, filmet nézek, olvasok, netezek és nem dolgozom.
2012. júl. 31. 08:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fel kell nőni mindenkinek, és aki lázad ez ellen az igenis baj. Baj a családjának, baj a társadalomnak, és baj lesz a jövendőbeli barátnőnek is. :)


Attól mert számítógépes játékokkal játszol és nem keresed az emberi társaságokat, inkább egyedül szeretsz lenni...az inkább azt jelenti hogy számítógép függő vagy.


Sajnos ez egy népszerű "betegség" a fiatalok körében. Azért nem akarsz/nem tudsz úgy viselkedni, olyan dolgokat csinálni mint más "normális" emberek mert a számítógép rabja vagy, és a legtöbb idődet a gép előtt ülve szeretnéd eltölteni. Igaz?


Ez sajnos nem jó dolog. És később még zavaróbb lesz. Főleg a családodnak. Ez nem egészséges. Fel kell állni a géptől és ki kell menni a szabadba, mozogni kell, sportolni, ismerkedni lányokkal, barátokat szerezni, bulizni járni, munkát keresni, dolgozni kell! Ez az élet. A játékok világa teljesen elferdíti a valóságról alkotott képet, az ember háttérbe szorítja miatta az emberi kapcsolatait.


Azt tanácsolom neked hogy változtass, légy egy teljes értékű, hasznos tagja a társadalomnak, mert abból még (tudomásom szerint) senki nem élt meg hogy pc játékokkal játszadozott egész nap. Keress egy hobbit magadnak, aminek van értelme! Aminek a végzése által alkotsz valamit, létrehozol valami újat, szépet! És akkor a családod is megnyugszik és még büszkék is lesznek rád.


Nem azt mondom hogy ne játsszon az ember számítógépen, néha lehet játszani egy órácskát, de ha ez a tevékenység már más/egyéb/fontosabb dolgok rovására megy az nem jó, nem egészséges. A legfontosabb: tanulj tovább vagy keress munkát. A többi pedig jön magától. Ha lesz munkád vagy suliba jársz már kevesebbet fogsz tudni a gép előtt ülni. Hidd el, nem olyan rossz dolog ÉLNI! :)

2012. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ha gyerekes vagy, de inkább legózz, mint kockulj, abban több a fantázia.
2012. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!