Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Gáz", hogy írok egy listát...

"Gáz", hogy írok egy listát arról, miért nem lehet/miért ne legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Király vagyok vagy király vagyok? X)
2012. nov. 13. 20:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De, fejből is megy, csak tudod: azok az igazán jó érvek, amikkel nem csak én értek egyet =D
2012. nov. 13. 21:20
 12/28 anonim ***** válasza:
Aham, biztos. Király vagy.
2012. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Ilyenem nekem is van csak 'miért ne legyen pasim' lista xD
2012. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én is írtam listát :D Objektíven végigmértem a külső és belső jegyeimet és mérlegre állítottam őket, hogy pozitív vagy negatív tulajdonság. Úgy gondoltam ez segít megismerni önmagam, és jobban kibékülök magammal. Aztán amikor összeszedtem rá kellett jönnöm (mert egyértelműen látszott), hogy én egy selejt vagyok, mert negatív tulajdonságból több lett, mint 300, pozitív tulajdonságot viszont nem találtam magamban egyet sem :D
2012. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

300 tulajdonságot írtál fel???

De jó neked, irgyellek, én "leragadtam" a 153-nál...:S


Megkérdezhetem, milyen stílusúa érveket írtál? Hátha adsz néhány tippet.:P

2012. nov. 14. 19:37
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem adok tippet. Ennek a listának elvileg az lett volna a célja, hogy megpróbáljam magamat pozitívabbnak látni, az más kérdés, hogy nem jött ki belőle semmi pozitív. Nem akartam magamat még jobban lehúzni, csak egész egyszerűen objektíven értékelve a tulajdonságaimat ez jött ki. Örülj neki, hogy neked "csak" 153 negatívod van.
2012. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Francokat fogok örülni a 153-nak.


Baromi kevés.

2012. nov. 14. 21:19
 18/28 anonim ***** válasza:
38%

Erről a témáról rengeteget lehet írni,gondolkoztam már ezen én is (miért ne tartson az ember barátnőt) így le is írom de biztos hogy ki fogok felejteni pár dolgot. (Bár nem tudom miért kéne saját magadnak írni egy listát,nem elég ha te is tudod?)


Akkor kezdjük.Mielőtt felsorolnám azokat az érveket amik az ellen szólnak hogy legyen barátnőd,tisztában kell lenni egy ténnyel.Nincs normális csaj a Földön.Régebben lehet hogy volt,de a háttérhatalomnak köszönhetően mára már kihaltak.Tehát az a lényeg hogy a nőknek NEM kell normális pasi,azokra nincs igényük.Olyan pasikra van igény akik hazudoznak,átverik vagy verik őket,bunkók,tudatlanok de a tetováltak,piercingesek is nagyon menőek,a rosszfiúk minden nő álma stb Ezek voltak az alapok


Akkor most jöjjenek az érvek (Ez kifejezetten a normális pasikra vonatkoznak)


Gyorsan összefoglalva térjünk rá arra hogy mi a párkapcsolat lényege?A szeretet.Ehelyett mit kapunk a nőktől?Állandó nyavajgást,idegeskedünk miattuk,nekik semmi se jó stb ráadásul ha jók vagyunk hozzájuk akkor megszívatnak.Ezért érdemes küzdeni értük?Továbbá nagyon felszínesek.Jaj van egy szőrszáll valakinek az arcán az már selejt,jaj nem zöld a szeme a pasinak akkor dögöljön meg,jaj nincs erotikus nézése ezért mehet a pokolba stb hát takarodjatok már komolyan.Tehát csak a baj van velük,mindenre nem térek ki,de akkor még a félrekúrásokról nem is beszéltem...


Aztán feltehető a kérdés,szükségünk van egyáltalán barátnőre?A mosást,főzést stb mi is tudjuk csinálni.Szex?Ki tudjuk verni mi is.Nem elég?Akkor lehet menni k*rvázni.Sokkal olcsóbb mint egy barátnő és ráadásul minőséget kapunk.És itt nem csak az utcai k*rvákról beszélek hanem akik az interneten hirdetik magukat


És a nők miért is tartanak pasit?Hát nem azért mert szeretik.Hanem azért mert jól néz ki,pénzes stb tehát valamilyen érdekből,persze most jöhet a szöveg hogy "jaj én tényleg szeretem őt" de ez hülyeség,nem,nem őt szereted hanem a külsejét vagy a pénzét


Hát kb ennyi lenne.Tehát nincs abszolút semmilyen érv amellett hogy barátnőt tarts,legfeljebb annyi hogy akkor dughatsz amennyit akarsz,de az már más kérdés hogy megéri e a sok stresszt stb


Mint említettem ez csakis a normális pasikra jellemző,a többi pasi marhára leszarja a nőket,csak arra használják őket és kész,tehát ők nem stresszelnek,ők fogják fel jól,nem kéne ezeket a férgeket komolyan venni,csak dugni őket,másra úgysem jók

2012. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nana, ennyire azért ne legyél nôgyûlölô!
2012. dec. 4. 22:59
 20/28 anonim ***** válasza:
Majd te is az leszel ha legalább fele annyira tönkre tesznek téged mint engem
2012. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!