Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el hogy vége...

Hogy fogadjam el hogy vége (nem szerelmi ügy)?

Figyelt kérdés
Be kell fejeznem az életemben valamit akaratomon kívül, hogy új fejezetbe kezhessek. Hogy segíthetek elfogadni és csökkenteni a vágyat a tovatűnő dolgom folytatására? 20 éve fiú vagyok, ha valaki segítene, írjon privit, a részletek nagyon hosszúak.
2012. ápr. 1. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem azt sugallja, hogy különleges helyzetedet egyértelműen nem értem. Hiába fogalmazok szépen, akkor sem értem, hogy mi a f@sz bajod van. :\
2012. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért írtam a privátban való üzenetküldésre vonatkozó kérésemet, mert hosszú bonyolult és nem akarom hogy mindenki lássa, csak az, akivel beszélgethetek is.
2012. ápr. 1. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
20 éve fiú vagy?Mért ezelőtt mi voltál? :D
2012. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!