Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Punk vs hip hop? Szeretném...

Punk vs hip hop? Szeretném már végre megtalálni a stílusomat.

Figyelt kérdés

Imádom a rappet de agyf*szt tudok kapni az 5 számmal nagyobb pólóktól meg nadrágoktól, meg a "mindnekinek beszólok mert én vagyok a király" stílustól. A rockot is imádom és szívesen lennék szegecses karkötős punk vagy rocker csaj. Hogyan döntsem el?nem akarok átlagos lenni. Eddig csőnacit, tornacsukát, színes pulcsikat hordtam de ezek már olyan tömegcuccok. Szeretnék kitűnni a stílusommal. Elegem volt ebből a "lány a szomszéd utcából" kinézettel. 8.-os vagyok.

(bocsi hogy rosszul fogalmaztam és nem nagyon függenek össze a mondatok meg biztos van helyesírási hibám is de siettem a kérdéssel) :)


2012. nov. 14. 16:28
 1/7 mmT ***** válasza:

14 évesen még nincs letisztulva, h milyen a stílusod. Kezdd azzal, h milyen zenében találod meg a leginább önmagad.

Ha több stílust meghallgatsz, akkor ne egy konkrét stílusba akarj öltözni, mert az csak ciki lesz haha.

Ha punk csajnak öltözöl úgy, h 2 divatpank zenekart ismersz, akkor semmibe fognak venni az igazi pankok. Ha rapperkedni akarsz, de közben rockot is hallgatsz, akkor a rappereknek leszel hiteltelen. Egyszóval ciki.

Próbálj meg nem szélsőségesen egyedi lenni, aztán még 1-2 év, és rájössz, h hova tartozol.


És ne a gyerekvállalás, nevelés szekcióban kérdezz, mert itt leginkább kismamák, anyukák vannak, és nem értik, h mi az, h van élet A GYEREKen (baba gyereken) túl

:)

2012. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az első válaszolóval.És még annyi hogy szerintem semmi baj sincs a "lány a szomszéd utcából" kinézettel.Viszont mindenképp jobb mint az én " Nézd azt a srácot!Ja bocsi tévedtem." kinézetem.

14/l

2012. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet ötvözni is a kettőt. Én pl. a következőképpen nézek ki: a hajam hosszú, és általában leengedve hordom, de mindig van benne valami "fondorlat" :D Pl. befonok egy tincset. A sminkem nem harsány, csak éppen van egy kontúrja a szememnek, és annyi, a körmeim pedig általában feketék. Néha hordok orrpiercinget. Szeretem a színes cuccokat, de nem viszem túlzásba. Legtöbbször fekete göncöket veszek fel, amihez kontrasztos kiegészítőket passzintok, pl. lila öv, fülbevaló, gyűrű, meg ilyenek.

Ez szerintem egy olyan egyveleg-alter-stílus.

2012. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öltözködj úgy, ahogy akarsz, és hallgasd az a zenét, ami tetszik! :)
2012. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
a nagy lóf*szt lehetsz te igazi punk, ez nem stílus, ez életérzés! ha divatból csinálod, vagy csak mert ki akarsz tűnni a tömegből, az összes IGAZI, vérbeli punk el fog küldeni melegebb éghajlatra, ahogy én is!!!!!!! üdv: egy punk csajszi.
2012. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17:00 - pont azt mondja, hogy ő nem vallja magátíigazi punknak. Másrészt, OK, hogy te vered a melled a stílusoddal, de közel sem jellemző ez minden punkra. Mint mondani szokás, jó bornak nem kell cégér.
2012. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* magát_igazi
2012. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!