Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi bajom van. Már...

Nem tudom mi bajom van. Már két napja elég rossz a kedvem és van olyan amikor hirtelen el kezdek sírni. Ez most depresszió vagy mi? Mert suliban a barátaimmal még mindig poénkodunk meg minden csak amikor magamban vagyok hirtelen rám tör.

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
kuki hiány
2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 W. Tamás ***** válasza:
A depresszió ennél sokkal súlyosabb dolog szokott lenni. Szerintem neked társaságra, poénkodásokra, humoros dolgokra és sok nevetésre van szükséged. Én, ha rossz a kedvem, mindig keresek valamit, ami felvidít. Fel a fejjel ! :)
2012. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, de most jön a hétvége és fogalmam sincs hogy mit csináljak. szeretnék kimozdulni de annyira ötlettelen vagyok.
2012. nov. 14. 22:37
 4/6 A kérdező kommentje:
meg egyébként ettől azért félek annyira, mert apai ágon a nagymamám és a bácsikám is egyfajta depresszióban szenved.
2012. nov. 14. 22:40
 5/6 W. Tamás ***** válasza:

Rengeteg jó programot lehet kitalálni, hogy kikapcsolódj, és jól érezd magad ! Kirándulás a természetben, biciklitúra, mozi a haverokkal, tánc valamelyik tánciskolában ahol jól érzed magad(közben ismerkedni is lehet), cirkusz, vidámpark. (Most ezek jutnak így hirtelen eszembe !)

Remélem segítettem. :)

2012. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 W. Tamás ***** válasza:
A hajlam örökölhető, de az a jó ha nem kell gyógyszereket szedni. Én is hasonló cipőben járok, csak nekem rosszabb. 18 éves koromban derült ki, hogy szkizofrén vagyok. Életem végéig szedhetem a gyógyszereket. Anyukámtól örököltem a hajlamot a betegségre, és ki is jött rajtam a betegség. A gyógyszer csak akkor szükséges, ha tényleg nagy a baj.
2012. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!