Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz járnom?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja járok hozzá, hetente 2-szer.


Azért mentem el hozzá, mert hónapokig egy MMORPG rabja voltam és a hirtelen váltás az életbe, a kilépés, munkakeresés, stb. betett és traumatikus stresszem volt, vagy mi...


Lényeg, hogy kb. 2-3 hét alatt elmondtam neki, amit akartam, azóta úgy telnek az órák, hogy bemegyek hozzá, leülünk egymással szembe és mosolyog rám, mint a tejbetök. Eltelik fél perc, megszólal, kérdez-válaszolok, stb... de ugyanazokat a dolgokat mondja, mint eddig... semmi újat.


Szerintetek van értelme? Pénzkidobás? SEMMI sem változott az életemben, hiába járok hozzá. Semmit nem érzek, se nem látok másképp. Az egyetlen, ami "lépésnek" mondható, az, hogy a szüleimnek sikeresen kimosta az agyát, és beszereztünk egy kiskutyát, azt meg cipelhetem le naponta háromszor. Ennyi.


Ezért komolyan megéri kidobni 56 ezer forintot havonta?



2012. nov. 15. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Úristen :D Vetetett veletek egy kutyát? :D

Szerintem nincs.


Keress barátokat, menj el sportolni! :)

2012. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban semmi értelme. De amúgy a rabság elmúlt? Mert ha igen, akkor csak megérte!
2012. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a doki miatt múlt el...


És mivan, ha vetetett velünk egy kutyát? Azt mondta, valamilyen terápiás hatása lesz, azért kell. :D

2012. nov. 16. 10:45
 4/4 A kérdező kommentje:
De hát ugye nekem csak 1 kutya kell, nem vagyok akkora tré lelkileg, mint te csabika, hogy csak 3 mellett érezzem magam embernek.
2012. nov. 16. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!