Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne jobb önértékelé...

Hogyan lehetne jobb önértékelésem és nagyobb önbizalmam mert levan durván rombolva?

Figyelt kérdés

Tükörben nem látom magam valami helyesnek, de azt mondják helyes vagyok meg átlag felett. Bármilyen ötlet, tipp jó, de a jó szavak sokat segitenének. Mert eléggé levan rombolva az önbizalmam. igazából olyan általános iskola 7.-től közép iskoláig nagyon sok rossz szót kaptam mind az iskolában, aztán még otthon szülőktől is, türelmetlenek voltak velem a szülők, valamit nem értettem akkor ordibáltak velem, hogy én mekkora egy h.lye gyöker gyerek vagyok stb. mit nem ertek ezen meg azon.. ez marhára egyszerű feladat stb.. lerugom a fejedet a testedről stb-, ilyen meg olyan lassú vagyok mint a tetü, minden nap kb kaptam az osztást

na és én ezt nem tudtam felnőtt koromig sem igazán feldolgozni és iszom ennek a levét. Apám nagyon agressziv egy állat, aki bármikor robbanhat, csomó embert megbánt lelkileg, a családban is, fejjel megy a falnak sokszor egy igazi Kos csillagjegyű ember.


2012. nov. 17. 10:46
 1/4 Mara Acoma ***** válasza:
Frankó kocsi, klassz ruha, sok pénz. A legjobb önbizalom növelő:D
2012. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami könnyebben megvalósitható dolog?
2012. nov. 17. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvass.

2012. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amíg otthoni környezetben vagy addig azt kell hogy mondjam nehéz lesz bármit is tenni ellene(tapasztalatból beszélek) és otthan maradni mindenképpen rossz megoldás. Ebből kifolyólag mindenképp azt tanácsolom költözz el otthonról.
2012. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!