Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal? (lent)

Mit kezdjek magammal? (lent)

Figyelt kérdés

Egy jó ideje mély depresszióban szenvedek 13/l. A családommal nem jövök ki jól, mert nem értenek meg. Mindenben elítélnek , pedig mindig is kitűnő tanuló voltam.

Vagdosom magam, és minden este sírok, sokszor még napközben is elsírom magam. Az osztálytársaim csúfolnak a magasságom miatt és hát külsőleg sem vagyok a legszebb. A barátaim akiknek elmondtam leráztak azzal, hogy: Ne legyél már depis ! ' De a depresszió a szorongás nem múlik el ..

Egy eldugott kis falucskában élek ahol az emberek is pletykásak ahol általában én vagyok a téma. Ez nem esik jól. Pszihiáter lehetetlen mert az iskolának nincs a szüleimre pedig nem számíthatok, Sokszor gondolkoztam azon, hogy mi lenne, ha bealtatoznám magam és meghalnék, de ha rosszul sülne el és netán életben maradnék akkor még több gondom lenne. Szerintetek mi a megoldás?



2012. nov. 18. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem az öngyilkosság! Az nem megoldás, hanem menekülés. Ki tudnád fejteni, mi miatt ítélnek el a szüleid?
2012. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nekik elég jó, nem szeretek a háztartásban segíteni .. és az ízlésem sem olyan mint az övék, ez sem tetszik nekik..
2012. nov. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!