Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal? Nincs...

Mit kezdjek magammal? Nincs stílusom, nem is állnak jól a kicsit divatosabb cuccok.

Figyelt kérdés

Nem érdekelt sose a divat, nem is tetszik de egyáltalán nincs stílusom és ez mostmár kicsit zavar. Vagyis engem csak az zavar amikor valaki "lenéz". Tiszták a ruháim, nem vagyok büdös csak ódivatúak vagy hogy mondják. Nekem nem állnak jól a virágmintás cuccok (nem is tetszik), a rózsaszín, lila és lányos színek abszolút gázak rajtam, szoknyát mindig is utáltam, kivágott, csillogós dolgokról szó sem lehet. Nem nekem való. Nekem a sötét, fekete fiús cuccok jobban állnak. Van 2 fekete és 1 sötétkék pulcsim, egy szakadt farmerom meg egy új farmerom. Ebben járok, néhányan lenéznek miatta. Egyik sem márkás, divatos. Apukám rocker, mindig rock zenét hallgattam kiskoromban is, így ez rám ragadt. Tetszenek az ilyen ruhák de nem nagyon vannak. Szeretem a katonákat, úgyhogy tetszenek a terepmintás, katonás ruhadarabok is és a bakancs is. Sokszor úgy érzem, hogy egy női testbe zárt fiú vagyok. Hosszú sötétbarna hajam van, soha nem fogom fel mert hülyén áll, nem göndörítem mert úgy nem jó, nem is vasalom hanem csak úgy van magának. Egyáltalán nem festem magam, körmömet sem, semmi szemceruza/szempillaspirál, nem tudom miért. Nem hordok nyakláncot, karkötőt és gyűrűt sem. Nincs 6 féle táskám csak kettő de abból is 1-et hordok azt is suliba. Ha megyek valahová nem viszek táskát. Pénz, telefon elfér a zsebemben. Mindig is így éltem, de megfogadtam, hogy középsuliban más lesz minden de hát folytattam tovább. Kicsit zavar de nem tudok mit tenni. A legjobb barátnőm meg festi, vasalja, göndöríti a haját, festi a körmét, állandóan kivan festve a szeme minden szarral, néha alapozót is használ úgyhogy tök vicces.

Már valamit csinálni kéne, hogy legyen emberi külsőm. De mit?

15/L


2012. nov. 20. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is azt gondoltam, ideje változni, emberien kinézni. Megmondom mi lett belőle: nem voltak jók a kényszeredett cuccok, szóval olyan maradtam amilyen voltam. És most már teljesen elégedett vagyok magammal. :)
2012. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha neked így jó kit érdekel mit gondolnak,nem?én meg pont azt szeretem amit te nem(persze a pics@s cuccokat utálom,meg a nagyon kivágottat)engem azért szóltak meg.ameddig jól érzed magad így hordd ezeket.esetleg feketében,barnában,natúr színekben keresgélhetsz egyszerű,de kicsit nőiesebb darabokat.nem kell flancos,színes ha nem szereted.
2012. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tojd le őket.

Azért néznek le, mert ki mersz lógni a sorból. Egyébként lesz majd stílusod a későbbiekben, csak nem olyan mint az övék (ami egyáltalán nem stílus, szimpla beállás a birkanyájba...)

Én is pont olyan tini voltam mint te :)

Aztán miután önállósodtam, elköltöztem anyámtól, fogtam magam és bementem a fodrászhoz hogy nekem piros haj kell. Most.

Jött az ötlet a Stone Temple Pilotstól, nem tudom ismered-e őket, nagy kedvenceim.

Bár a párom miatt nem vágattam le, lett piros hajam és olyan polgárpukkasztó hogy na. Valahogy már nem szeretem a fekete ruhákat, de nem is olyanokban járok mint ami most a divat.

Megfordulnak utánam az emberek, és mégsem tud senki beszólni ;)

Első ránézésre ugyan senki nem mondja meg hogy rocker vagyok, inkább hippis de nem is ez a cél... jól érzem magam a bőrömben.


Majd idővel neked is kiforr a saját stílusod, értelmetlen most bármit csinálnod magaddal. Pláne a többi miatt.

Majd egyszer nálad is megjön az ihlet, arra kell hallgatni :) 22/N

2012. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így vagyok vele. Én is utálom magamon a szoknyát, stb. Festeni sem szoktam magam. Néha erőt veszek magamon és kifestem spirállal a szempillám, de rájöttem, jobb, ha azt is hanyagolom, mert nem vagyok hozzászokva, hogy ott van az a szar a szememen és mindig elfelejtkezek magamról és belenyúlok, úgyhogy nap végére mindig tiszta szürke a szemem :|

Amúgy már én is próbálok változtatni, először is szerintem azzal kezdd, hogy akár neten nézz utána, hogy a Te alakodhoz milyen ruhák passzolnak. A hajadon is változtathatsz, ha szeretnél. Van fent egy csomó ilyen oldal, ahol leírják, milyen arcformához milyen haj illik. Sok sikert :)

14l

2012. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte pont ugyanez, csak nekem rövid a hajam és vasalom, mert hullámos hajam van.Am meg szerintem szard le mit gondolnak mások, mert ha neked ez tetszik akkor miért változtatnál rajta.Engem gyakran azzal piszkálnak hogy fiú vagyok-e vagy lány, de már megszoktam.
2012. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!