Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy húgom. Sajna. A...

Van egy húgom. Sajna. A szüleim pedig elvárják, hogy mindig vigyem magammal de én már nem akarom. Hogy mondjam meg nekik? Már próbáltam, de nem sikerült :/

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Oké. Kezdjük újra. Légyszi érthetően írd le a korotokat, hogy hová kell magaddal vinned és a szüleidnek mi volt az indoka.
2012. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Talán mond meg hogy nem érsz rá a húgoddal foglalkozni,ugyanis a magyar helyesírást és nyelvtant kell gyakorolnod.
2012. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Írásodból ítélve, a húgodnak van egy nővére. SAJNA.
2012. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Mielőtt a húgodat szidod,forgasd egy kicsit ezt: [link]

Ha meg van írd le normálisan amit akarsz! Köszi!

2012. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Megpróbálom lefordítani: Van egy húgom, sajnos. A szüleim elvárják, hogy mindig vigyem magammal, Nekem viszont elegem van belőle. Hogy mondjam el nekik? Már próbáltam, de nem sikerült.

Kedves kérdező! Lehetőleg ne levélben tedd és akkor talán megértik!

2012. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Jaaaa,hogy az SAJNA akart lenni. :D Én azt hittem, Sajannak hívják a húgát, aki fekete vagy valami, és azért nem akarja magával vinni....
2012. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát ennek fuss neki még egyszer, mert ebből bármit is kihámozni...

- mennyi idős vagy?

- a húgom mennyi idős?

- te fiú vagy lány vagy?

- hova és miért kell magaddal vinned?

- a szüleid mit mondanak, miért kérik ezt tőled?

2012. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg katasztrófa a kérdező írásképe, de azért vicces, hogy akik leszólták a helyesírását, azoknak is tele van hibával a szövegük :D


Én is azt hittem egyébként, hogy a csajt hívják Sajannak :)


Nem tudom, mit takar a "mindig vigyem magammal" rész, gondolom, a vécére azért egyedül mész. Nekem is van öcsém, és amikor kicsi volt, sokszor magammel vittem ide-oda (legtöbbször én se szívesen), mivel nem hagyhattam otthon egyedül, ha én leléptem valahová. Ez sajnos ezzel jár, mindenki így csinálja, akinek kisebb testvére van. Szokj hozzá!

2012. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Na mondjuk már bocs, de az sem egy észlény, aki azt hitte hogy a csaj húga Sajan :)


Nekem totál egyértelmű volt, hogy felcserélte a betűket.

2012. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

7. vagyok, és tény, hogy a "húgod" helyett véletlenül "húgom"-at írtam, és csak most vettem észre.

De azért ez könyörgöm, ne hasonlítsuk már össze azzal, amit a Kérdező itt összehordott!


Amúgy meg nem csak a helyesírásról van szó, összességében képtelenség kivenni, hogy egyáltalán mit kérdez/mit vár tőlünk!

2012. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!